Poised (2019)

Jiřik
Updated Únor 24, 2022
 
7.0 (1)
1972 1 9 0
Poised  (2019)
Poised  (2019)
Poised  (2019)
Poised  (2019)
Poised  (2019)
Poised  (2019)
Poised  (2019)
Poised  (2019)
Poised - Official Trailer
Poised  (2019)

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
83 minut
Původní znění
Hrají
Yiannis Alexiou, Luca Calvani, Johanna Taylor

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

Ergoterapeut Aris je řecký imigrant v Londýně, který se snaží vzpamatovat ze svého předchozího vztahu s mužem. Zdá se však, že mu náhodné setkání s Richardem dává šanci znovu se zamilovat. Postupem času se Arisův vztah s Richardem prohlubuje, stejně jako jeho přátelství s pacientkou Annou, kterou má v péči. A jak se Anna zotavuje, zjišťuje, že její manžel jí byl nevěrný a že ona sama začíná něco cítit k Arisovi. Ten se však dozvídá, že Richard a Anna jsou manželé...

Uživatelské recenze

1 review
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
6.0(1)
Herecké výkony
 
9.0(1)
Zvuk
 
5.0(1)
Zpracování
 
8.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Únor 24, 2022)
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
8.0
Mám rád filmy s lidským rozměrem, které mají sílu zasáhnout přímo do divákova srdce. Rád si čtu v lidských duších, výrazech, postojích... To mi nejvíce chybí u asijské produkce.Občas ale mívám morální problém s chováním některých postav, jako v tomto případě s Richardem, který i herecky zaostával. Soustředil jsem se tedy více na vzájemnou interakci mezi Arisem a Annou. Stejně se počáteční gay milenecký rozměr záhy smrskl na pár scén.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.