Tie the Not (2023)

petr12
Updated Červenec 04, 2024
 
7.2 (5)
1494 2 8 8
Tie the Not
Tie the Not
Tie the Not
Tie the Not
Tie the Not
Tie the Not
Tie the Not
TIE THE NOT | Mini Series | Trailer
Tie The Not (Mini Series) Episode 1
Tie the Not

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
1 série, 8 dílů, 16 minut
Režie
Původní znění
Hrají
Daryll Rodriguez, Orly Mejia, Allora Alcantara, James Ramada

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Přeložil

Tagy

V rámci svatebních příprav se seznámil Shao s majitelem půjčovny veteránů Briggsem. Díky četným povinnostem oba dosud neměli čas na vážný vztah.

Uživatelské recenze

5 reviews
Celkové hodnocení
 
7.2
Příběh
 
7.4(5)
Herecké výkony
 
8.0(5)
Zvuk
 
7.8(5)
Zpracování
 
5.6(5)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
4.0
Samotný příběh je zajímavý, a někteří kluci v hlavních rolích jsou k sežrání. Seriálu je ale uškodilo naprosto amatérské režijní vedení, kdy jsem měl u většiny epizod pocit, že sleduji studentský projekt druhého ročníku.
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
6.0
V tejto sérií ma dostala hudba, až som pátrala kto to spieva... A samozrejme sexy hlavná dvojka https://www.youtube.com/watch?v=Jr_JBWMGJQs&ab_channel=LifestyleIcon, no nie len oni dvaja. 🙂 Téma celkom zaujímavá a stála by za lepšie spracovanie a komplexnejší priestor pre ďalšie postavy.
(Upraven: Červen 15, 2024)
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Asi mi vůbec nevadilo zpracování. Jsem laik a jako diváka mě spíš oslovil příběh a ne to jaká je kvalita kamery nebo střih. Jediné, co mi malinko vadilo byl místy nekvalitní zvuk. Jinak pohled na kluky byl příjemný. Škoda, že to nebylo víc rozvinuté. Myslím, že by si to tenhle příběh zasloužil. Mě třeba zajímá i příběh mladšího bratra. Určitě doporučuji se podívat. Já do zvládla zhlédnout za sobotní ráno.
(Upraven: Červen 14, 2024)
Celkové hodnocení
 
7.3
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
6.0
Celkově nadprůměrný projekt, natočený dle skutečné události, malinko slabší scénář. Bylo znát úsporné zpracování (nebo je to již styl Oxinfilms?), a tak většina scén je jen statických bez většího využití a pohybů kamery. K vyššímu hodnocení to u mě vytáhli ale herci svým zjevem (jen ti mladí a mladší herci a herečky, starší, např. rodiče, byli křečovití včetně samotného režiséra). To je ta největší roztomilost na celém seriálu, tentokráte vyjimečně tím myslím i postavu transky Georgie, která, ač jí zůstal hluboký hlas, tak vypadala elegantně jako žena a vůbec mi navadila, nešklebila a nepitvořila se, prostě příjemná postava. No a ti dva koloušci Daryll a Orly navíc herecky nelžou tak, jako 95% ostatních herců v BL, patří totiž k sobě i v životě! A jistili to. Velmi příjemně se bude koukat na projekt především těm, kterým lahodí oku pěkní mladí muži.

Poznámky pod čarou (WTF?)
- ve třetí epizodě sedí Thor sám doma ve vaně plné vody, ale má bílé slipy, to je opravdu milé ... 🤣
- v poslední epizodě Shao nemůže Briggse najít, že "zmizel", přitom moc dobře ví, že dělá v autoservisu a několikrát za ním byl 😊
- co je to za scénu, když se obě rodiny před svatbou pohádají a nakonec to vypadá, jako by ztratná byla rodina Chen, přitom rodina od Luisy měla zastavěné u Chenových všechny majetky, špatný je pouze Briggs a ani se rodina nedozví, že jejich dcerunka se muchlovala den před svatbou s Westonem a její lesbická milenka se jí starala o rozkrok 🤣

Poznámky pod čarou (COMIC)
- Louise žádá Posh v jedné ze scén: "ještě lízej" 🤣🤣
- když si to všichni všude rozdávají na začátku sedmé epizody, tak Tinghun je v autě s Georgií a nejdříve ji láduje on, ale potom je záběr, jak láduje ona jeho (protože je transka, která je nahoře královnou, ale dole králem) 🤣
Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
5.0
Příběh primárně o uvědomování si vlastní sexuální identity. Kromě hlavní linie se zde okrajově odehrávají i další tři, které by stály za více pozornosti. Děj je zbytečně uspěchaný a roztříštěný. Oproti větším produkcím, které zřejmě v rámci body shamingu, spíše zahalují, aby špíčkům nezpůsobili nějaké trauma, tady si odhalených těl užijete. No a že se dá na co dívat. Herci působí jako dobře sehraná parta kamarádů.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.