Wedding Plan II (2023)

karcikarel
Updated Září 16, 2023
 
9.1 (4)
2828 1 12 7
Wedding Plan II
Wedding Plan II
Wedding Plan II
Wedding Plan II
Wedding Plan II
Wedding Plan II
Wedding Plan II
Wedding Plan II
Wedding Plan II
Wedding Plan II
Wedding Plan II
OFFICIAL TEASER l Wedding Plan The Series l สายลม
Wedding Plan II

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 série, 7 dílů, 48 minut
Původní znění
Hrají
Wasuthorn Chaijinda, Pak Naphat Leelahatorn, Kate Sasisarun Phiboonrattapong, Aya Orapan Phongmaykin, Kashane Pichetsopon, Thitipong Sengngai

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Sailom a Yiwa jsou zasnoubení. Ani jeden z nich toho druhého ve skutečnosti nemiluje, ale to se jim vymklo z rukou, protože jejich svatbu dávno domluvily jejich rodiny. Když vyjde najevo, že Yiwa už má milence v Marine a Sailom padl do oka mladému svatebnímu plánovači NamNuea, musí to řešit.

Uživatelské recenze

4 reviews
Celkové hodnocení
 
9.1
Příběh
 
8.8(4)
Herecké výkony
 
9.3(4)
Zvuk
 
9.3(4)
Zpracování
 
9.3(4)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Září 19, 2023)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Seriál Wedding Plan je po seriálech Tharn Type a Love in the Air další skvělý počin z pera thajské spisovatelky a scénáristky Orawan Vichayawannakul. Společně s režisérem Neti Suwanjindou zde do hlavních rolí stejně jako u seriálu Love in the Air obsadili neokoukané začínající herce, typově a charakterově nápadně podobné dvojici Prapai/Sky z Love in the Air, až jsem pojal podezření, jestli Wedding Plan neměl být pokračováním předchozí série. Ač se tedy jedná o zcela samostatný seriál, postavy z Love in the Air zde přece jen ve dvou epizodách uvidíme. Hlavní dvojice v seriálu Wedding Plan dělá promyšlená, realistická, ale ne vždy správná rozhodnutí, takže se často zraňuje, protože všechno se zde odvíjí od jedné nedomyšlené lži jedné z hlavních postav. Nejsou zde žádné přehnaně sladké, trapné, nebo nerealistické momenty. Je to hodně realistické. Oba herci v hlavních rolích své postavy zvládli úžasně a citlivě, a je zde vidět talentovanost obou hlavních herců a skvělé režijní vedení. Vyzdvihnout musím i vizuální stránku seriálu a skvělou postprodukci. Speciální bonusová epizoda je skvělá, a je pomyslnou třešničkou na dortu. U mě tohle jako celek zabodovalo a na seriál rád kouknu i podruhé.
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Odlehčený seriál, který mě po různých dramatech fakt bavil. Navíc se mi líbili oba herci, kterým to spolu klapalo. Lom a jeho sexy tělo, které nabízelo hezkou podívanou a ukecaný Nuea se svými slogany byl zase roztomilost sama. No a závěrečná zápletka to dorazila. :-) Takže za mě prima podívaná.
(Upraven: Září 05, 2023)
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
9.0
Podarilo sa im príjemne spojiť humor, šteklivé scény s podtónom vážnejších tém, keď matky nevidia svoje vlastné deti alebo nechcú vidieť a presadzujú len svoj záujem o ich úspešný život. Krásne sa predviedli na "svadbe, bolo to odľahčujúce, i keď im to tak určite nepripadalo. Jediný kto sa na tom dobre zabával bol ten beťár Lom. Ženské priateľky a partnerky boli ako motýliky jemné a milo sympatické. Namnuea chutne jedol, mal postreh a tie jeho slogany každodenné boli trefné. Musela som sa nad tým usmiať. Sexy Sailom tak pri ňom si človek tie scény celkom užil, myslím, že to obaja fešáci zvládli dobre a celkom spolu aj ladili. Občas som sa pozastavila nad tým, že bolo vidieť, ako všetko hrajú, ale kvázi nenudila som sa pri tejto sérií. Odporúčam na odľahčenie života, mrknúť si to, keď sa budete chcieť trochu zabaviť a trochu zrýchliť dych.
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Priznám sa, že začiatok ma vôbec neoslovil. Postavy zaujali, no okolnosti v prvých epizódach ma nijako neprinútili zamilovať sa do deja. Neskôr ale mnohé veci vyšli na povrch a my sme konečne spoznali situáciu, vedúcu k svadbe. Popravde, očakávala som niečo na štýl Svadby podľa Mary, ale to len preto lebo obsah som iba prebehla očami bez toho, aby som sa mu snažila porozumieť. Milovala som cameo postáv z Love in the air, ktoré dostali svoj zaslúžený happyend. Škoda, že si ukradli len pár scén, ale na druhej strane to chápem, pretože tento seriál nepatril im. Približne od polovice dej nabral na obrátkach a ja som sa nevedela dočkať novej epizódy. Samozrejme, nejaká tá dráma na zámer, ale viete čo? Finálna dráma urobila výnimočne niečo dobré a namiesto toho, aby veci rozvrátila, ich pekne poskladala dokopy, čo sa pri thajských seriáloch rozhodne nestáva často.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.