Yo, adolescente / Memories of a Teenager / Vzpomínky teenegera (2019)

marow
Updated Červenec 21, 2023
 
8.2 (6)
2715 1 10 2

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
97 minut
Původní znění
Hrají
Renato Quattordio, Malena Narvay, Jerónimo Giocondo Bosia

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Březen 08, 2023
Přeložil

Tagy

Po smrti svojho najlepšieho kamaráta sa Zabo snaží nájsť zmysel života a lásky.

Uživatelské recenze

6 reviews
9-10 hvězdiček
 
33%
7-9 hvězdiček
 
50%
5-7 hvězdiček
 
17%
3-5 hvězdiček
 
0%
1-3 hvězdiček
 
0%
Celkové hodnocení
 
8.2
Příběh
 
8.7(6)
Herecké výkony
 
8.3(6)
Zvuk
 
7.7(6)
Zpracování
 
8.0(6)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Červenec 21, 2023)
Celkové hodnocení
 
7.3
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Na první dobrou mě to neoslovilo tak, jak jsem očekával, Zabo mě svým chováním neokouzlil, ale hledání dospělce, rok 2005, a vše okolo nakonec, i když se záměrem konce filmu moc nadšen nejsem, mě to hodně zaujalo.
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Silný príbeh, žiaľ v tomto storočí, sa mládež a nie len mládež, ale aj "my" dospeláci, cítime, ako na horskej dráhe. Stačí tak málo, jedno "banálne" objatie a možno, možno zachránime život...
(Upraven: Březen 12, 2023)
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Odpadnem ako realisticky a super zachytený vek dospievania so všetkými možnými zákutiami, hľadaním nielen orientácie, ale i zmyslu života. Veľmi ma oslovila veta s významom "Ak bojuješ so životom tak sa priatelíš so smrťou". Srdce mi stislo viac krát, lebo i v reálnom živote poznám rodičov, kt. si prešli a vlastne prechádzajú niečím podobným ako rodičia mladučkého Zabo (Renato Quattordio). Osobne mi je veľmi sympatický herec Walter Rodríguez Pez (Mario Austin), blízky priateľ hlavných postáv. Ďakujem za preklad. Klobúk dole všetkým mladým hercom ukázali nám to "reálne".
(Upraven: Březen 10, 2023)
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
10.0
Dokoukal jsem tenhle film a ještě nemůžu mluvit, jak mám úzký krk. Ten příběh je tak reálný.
Jako bych ho prožíval znovu. Někdy si vůbec nedokážeme uvědomit, jaké peklo si člověk v tomto věku prožívá. Zvlášť když je trochu "jiný" než ostatní. Důležité je to poselství NIKDY nejsme sami, i když už to tak vypadá. Stačí jeden člověk a všechno je jiné.
(Upraven: Březen 12, 2023)
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
K filmu jako takovému, příběhu dávám plný počet, okolí ani my si nemusíme všimnout depresí člověka o kterém si myslíme, že ho dobře známe, Zabo je typický středoškolák který hledá smysl života a lásky, neví čím vlastně je a jak se se situací popasovat,pocit toho že nikoho nezajímáte , nikdo vám nerozumí a nemá vás rád je nejhorší kombinací v tomto věku,nečekaný a pro mě šokující závět filmu jsem nemohla jako rodič dlouho dostat z hlavy.
(Upraven: Březen 09, 2023)
Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
6.0
Zabo je...prototyp středoškoláka, který se cítí být osamocený, i když má kolem sebe několik blízkých kamarádů. Vztahy ve skupině se překotně vyvíjí a on hledá ve svém životě nějaké jistoty, které však nenachází. Stále tedy tápe, experimentuje, dále tápe a více experimentuje. Tento kolotoč se nakonec rozhodne vyřešit radikálně. Největší přínos snímku vidím v poselství vyslaném vrstevníkům... "Nejste v tom sami. Existují lepší řešení."

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.