Your Heart Is Homeless (2019)

karcikarel
Updated Září 05, 2023
 
5.8 (1)
218 1 3 0
Your Heart Is Homeless
Your Heart Is Homeless
Your Heart Is Homeless 2019 gay short film (Official Trailer)
Your Heart Is Homeless

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
12 minut
Hrají
James Buttling , Peter McPherson , Wesley Mahoney

Sekce a rozdělení filmů

Téma
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

James vypije svůj poslední drink na baru vedle pohledného cizince a jejich pohledy se na chvíli setkají. Krátce poté, co James narazí na Carla na pánské toaletě, rozhodne se na něj počkat venku na ulici. James odveze Carla do svého bytu, kde mu prozradí, že ho zná už od doby, kdy dělal servis jeho auta. Carl mu řekne, že je ženatý, ale je vidět, že má zájem ...

Uživatelské recenze

1 review
Celkové hodnocení
 
5.8
Příběh
 
5.0(1)
Herecké výkony
 
7.0(1)
Zvuk
 
6.0(1)
Zpracování
 
5.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
5.8
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
5.0
Režisér k filmu napsal, že chtěl zobrazit situaci, kdy člověk není vyrovnán se svou sexuální orientací, což může mít za následek takové chování. Navíc vycházel z reálné situace. Nelze samozřejmě pochybovat, že jsou i dnes takoví jedinci. Myslím ale, že je jich naštěstí čím dál méně. Musím ovšem přiznat, že mi Jamese až tak líto nebylo.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.