• Filmy
  • Filmobanka
  • 180 Degree Longitude Passes Through Us / 180 Degrees Longitude Between Us (2022)

180 Degree Longitude Passes Through Us / 180 Degrees Longitude Between Us (2022)

jiri.twist
Updated Prosinec 06, 2023
 
9.2 (8)
3509 2 20 8

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 série, 8 epizod, 45 minut
Původní znění
Hrají
Pond Ponlawit Ketprapakorn, Nike Nitidon Pomsuwan, Mam Kathaleeya McIntosh

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Sasiwimol je úspěšná režisérka a se svým dospívajícím synem Wang-em udržuje kamarádský vztah. Co se ale stane, až se její syn zamiluje do jejího starého přítele Inthawut-a?

Uživatelské recenze

8 reviews
9-10 hvězdiček
 
75%
7-9 hvězdiček
 
13%
5-7 hvězdiček
 
13%
3-5 hvězdiček
 
0%
1-3 hvězdiček
 
0%
Celkové hodnocení
 
9.2
Příběh
 
9.3(8)
Herecké výkony
 
9.8(8)
Zvuk
 
9.0(8)
Zpracování
 
8.8(8)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
7.0
Velmi dobrý seriál. Nevyvolal ve mě nadšení, radost nebo pocity štěstí, naopak, po shlédnutí cítím tlak na hrudi a nějak se nemůžu nadechnout. Cítila jsem, že takový tlak byl vyvíjen na všechny tři postavy. A zase mi to ukazuje, že každý má svou bublinu, prožívá si to po svém a kdo jsem abych soudila....můžu se jen snažit pochopit a číst mezi řádky....měli své důvody. Neubráním se v duchu probírat coby kdyby a hledám alternativní konce. Hercům nemám co vytknout, vše bylo uvěřitelné, líbil se mi mladistvý a přesto vyzrálý projev Wanga. Zpracování také dobré, snad jen občas zdlouhavé.
Děkuji za doporučení, byl to silný příběh a sledování jsem si užila....
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Hodně dobrý. Komorní, emociální. V podstatě jednoduchý a jasný příběh na pozadí. Tři hlavní postavy a čtvrtá, která je spojuje a vlastně rozděluje. Nevycházím z úžasu, jak jsou ty dialogy udělaný, hrozně toho nakecaj a v podstatě to, co tím říkají, je většinou mezi řádky. A naopak v posledních dvou dílech byly oproti předchozím ty dialogy dost konkrétní. Dost hustý to všechno slyšet nahlas. A ta muzika k tomu je fantastická.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
WOW. Tak tohle jsem nečekal. Hodně silné psychologické drama. Plné emocí. Člověk měl někdy nutkání přemýšlet i nad svým životem. Hodně hádek, slz a hlubokých myšlenek. Vůbec mi tam ani nechybí ty různé milostné zápletky. Za mě "Klobouk dolů". Paráda.
(Upraven: Říjen 12, 2022)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Dokonalé prvotné "divadelné" dielo režiséra Punnasak Sukee, ktoré previedol na filmové plátno. Rozhovor s ním https://theblxpress.wordpress.com/2022/09/17/exclusive-interview-with-180-degree-series-director-punnasak-sukee/ ).
Očarilo ma a oslovilo moju dušu od prvej minúty po poslednú. Pod povrchom vnímať všetko. Každá z postáv mala zaujímavé myšlienky, svoj uhol pohľadu na svet ( prežívanie radosti, bolesti, ľudskosti, ega). Nádherne spolu vyťahovali "na svetlo" to svoje žitie, emócie - lásku, rodinu, priateľstvo, životné poslanie... Pri tejto série treba čítať medzi riadkami. Klobúk dole všetkým hercom, zahrali svoje role bravúrne. Hudba bola veľmi príjemná. Je to zážitok a iné ako bežné BL zaľúbené série. Ďakujem za preklad a korekcie, obrázky ... Z celého srdca odporúčam pre ľudí, ktorí radi načierajú kúsok hlbšie a ďalej. ? Zlatá séria do zbierky hlbokých zážitkov.
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Krásný, složitý a celkem bolestivý příběh.
Umožňuje nám vstoupit do příběhu o třech lidech a jejich vztahu, lásky, porozumění, smutku, úzkosti. Poukazuje na rodinné problémy a sexualitu, dlouhé, ale hluboké dialogy s psychologickým a filozofickým tématem, které mohou v každém z nás vyvolat jiný druh úhlu pohledu a také emoci. Herecké výkony jsou pozoruhodné, uvěřitelné a tak realistické, občas se mi zdají reakce přehnané, ale po celou dobu, vás nenechají být v klidu, udrží vaší pozornost ve střehu.
(Upraven: Říjen 12, 2022)
Celkové hodnocení
 
6.3
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
4.0
Myslím, že jako film by to bylo mnohem lepší. Většina scén byla zbytečně zdlouhavá, až dokonce někdy nudná. Líbil se mi děj, který byl originální, ale ne zase až tak moc.
(Upraven: Říjen 11, 2022)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Tak ... a ocitli jsme se v BL divadle, a to doslova. To tady zřejmě ve světě BL seriálů ještě nebylo! Úžasný scénář se stovkami vět a tisíci slovy a nesmírně piplavá práce na překladu. Pro někoho žvanění o ničem, pro jiné něco zcela vyjímečného, mistrovského. A kde jsem já??
Jsem na té vlně diváků, které tato naprostá jinakost velmi zaujala, proto jsem hned na začátku tak trochu "ovlivňoval" kolegy, aby se do překladu šlo. Režiséra jsem dal do Obrázků i s popiskem (kliknout na foto). Že to některým nesedlo, nechtěli se soustředit a číst "mezi řádky", vlastně mezi slovy, vnímat nevyřčené, ještě neznamená, že tento vyjímečný projekt je špatný! Tvůrcům se hodně povedl výběr herců. Sasiwimol, hysterická matka a režisérka s plechovým hlasem chce mít doma poslušného dvacetiletého syna, kterého miluje svou opičí láskou, ale pozor, i tato postava má SVOU PRAVDU A SVOU BOLEST, KTEROU V SOBĚ NOSÍ ROKY. Přitom herečka Kathaleeya je o 15 let starší, jako protagonista druhé role Nike (postava Ina, Inthawuta), který zjevem vypadá starší. Role Ina byla strašná, ne z hlediska herce, ale postavy, příběhu. Po pátrání jsem vyšňupal Nike-ovu předchozí BL roli v Club Friday The Series 9: Love Needs An Exchange (2017), který jsem sem na GT rovněž vložil a kde Nike hrál tak nemotorně, že si režisér nemohl pro roli Ina vybrat nikoho lepšího, než je on. Pond v roli Wanga ... myslím, že tak mladý, měl to štěstí a už získal jednu ze svých životních rolí a jeho výkon byl postupem doby zcela excelentní, kdy všechny tři postavy byly "svléknuty" obrazně donaha a ta jejich vzájemná pravda (každá z postav zde má svou pravdu, svůj úhel pohledu a nemůžeme je za to hanět, i když v tomto dominoval In, kterého bych nejraději profackoval) šla až do morku kostí a já se neudržel a u některých částí poslední epizody jsem řval jako malé děcko. Nejen za tu symboliku, co postavy řekly, ALE PŘEDEVŠÍM ZA TO, CO NEŘEKLY. Nádherné pro mou duši.
Zpracování úžasné, kostýmy, kamera, scéna, nasvětlení ... Jen malá drobnost, která u mě nemá vliv na hodnocení. U některých scén, a bylo jich dost, bych si přál, aby hudba byla trošku hlasitější.
Proč "pouze" Spíše doporučuji? Protože jak už jsem psal, tento projekt není vhodný pro ty, kteří jsou roztěkaní (to jsem někdy i já), kdo se nedokáže soustředit a nemá rád dramatickou divadelní tvorbu.
(Upraven: Říjen 11, 2022)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Velmi pěkný a současně i zajímavý seriál, který se vymyká všem šablonám asijských "BL pohádek, jak se jeden chlapec zamiloval do druhého a přes všechny překážky byli nakonec spolu šťastní". Hlavní představitelé nejsou super krasavci, ale jsou to sympatičtí mladí muži In a Wang, kde představitel Wanga (Pond Ponlawit Ketprapakorn) podal velmi dobrý výkon. Děj je celkem originální s chytrými dialogy, které vyžadují větší vnímavost. Hlavní zápletka je rovněž nová se zajímavým rozuzlením. Víc nechci napovídat.
Chápu, že seriál moc neuspokojí ty, kteří konzumují ve velkém BL telenovely. Ostatním vřele doporučuju.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.