Shang Yin / Addicted (2016)

petr12
Updated Červen 19, 2024
 
7.6 (12)
4278 1 7 15
2.jpg
71NNn0D1_b31573_c.jpg

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 série, 15 dílů, 23 minut
Režie
Původní znění
Hrají
Huang Jingyu, Xu Weizhou, Lin Fengsong, Chen Wen

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Info
dorama.akihabara.cz

Tagy

Bai Luo Yin pochází z chudší rodiny. Ve zcela odlišných finančních podmínkách vyrůstá Gu Hai. Díky "osudu" se oba setkávají ve stejné třídě, aniž by tušili, že je spojuje více, než jen vzájemná rodící se náklonnost.

Uživatelské recenze

12 reviews
9-10 hvězdiček
 
25%
7-9 hvězdiček
 
42%
5-7 hvězdiček
 
33%
3-5 hvězdiček
 
0%
1-3 hvězdiček
 
0%
Celkové hodnocení
 
7.6
Příběh
 
7.8(12)
Herecké výkony
 
8.3(12)
Zvuk
 
7.6(12)
Zpracování
 
6.8(12)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Červen 19, 2024)
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Seriál mě opravdu velice mile překvapil. Jen jsem si pustila první díl, že jen nakouknu a chytilo mě to tak, že jsem se nemohla odtrhnout. Stejně jako jiní přede mnou jsem musela seriál prostě dokoukat, takže jsem šla spát pomalu za svítání. Kluci byli absolutně skvělí a já se moc bavila. Až jsem byla překvapena, jak to bylo chvilkami vtipné. A nemluvě o tom, že je to můj první čínský BL seriál, kde se kluci tak rozjeli. Obzvláště v té necenzurované části, ale bylo to znát v celé sérii. Gu Hai byl někdy opravdu hodně přímočarý. Nenudila jsem se ani chviličku.
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
6.0
Popravde ani neviem ako začať. Keďže som len nedávno videla remake Stay with me, neviem sa na tento seriál pozerať objektívne a stále ho prirovnávam k novšej verzii. V niektorých aspektoch bolo Addicted lepšie, no v iných naopak nie. Čo ma prekvapilo, bola naozaj veľká odviazanosť, ktorú by som od Číny v roku 2016 nečakala. Rozhodne nie pri niečom, čo sa považuje za BL. Napriek zopár nedostatkom som si seriál pozrela za jeden deň a pár epizód pred koncom som si povedala, že som addicted, čiže v preklade závislá. Myslím si však, že pokiaľ by som toto pozerala samostatne a vopred by som nevidela Stay with me, veľa vecí by mi nedávalo zmysel, keďže seriál je skrátaný a mnoho vecí sa doňho nezmestilo. Po jedenástej epizóde som si nebola istá, čo si mám myslieť a to, čo sa v nej stalo, mi popravde pokazilo dojem z celého seriálu.
Celkové hodnocení
 
8.8
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
5.0
Příběh Bai Luo Yin-a a Gu Hai-e je moc dobře napsaný (skvělá knižní předloha). Zápletka je poměrně jednoduchá, obyčejný školní příběh, ale charisma hlavních představitelů mě uchvátila. Herci v hlavních rolích odvedli svou práci moc dobře. Škoda jen, že seriál zařízla čínská cenzura. Nejen, že diváci v Číně nemohli seriál dokoukat, ale zrušena byla i druhá série, a samotní herci dostali stopku na jakékoliv veřejné vystupování.
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Budu se asi opakovat - dobře natočeno, dobře zahráno, žádná nuda, chytne vás to a nepustí dokud na jeden zátah nesjedete do 2 v noci celou sérii..... Důvod, proč píšu recenzi až po půl roce je tento - viděla jsem konečně necenzurovanou verzi a vyrazila mi dech, vývoj postav ukázaný v posledním díle (nejen), výborně dokreslený skvělou hudbou, vážně slzy v očích a chut' je oba pevně obejmout, zasáhne vás to neskutečně......k tomu to vědomí jak dopadli v reálu oba talentovaní hlavní herci.... Opravdu doporučuju necenzurovanou verzi, X věcí tam je navíc. Seriál jsem viděla několikrát, má místo v mé TOP10 a nekončím s ním :)
(Upraven: Srpen 18, 2023)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Táto séria má pekný potenciál, hlavní predstavitelia spolu ladia. Zmes humoru a podpichovania sa, zaľúbenosť, pikantné sexy scény, na ktoré "vďaka" cenzúre" obaja herci doplatili. Obaja majú čaro, grády a prešli si v reálnom živote všeličím počas a po natočení série. Dnes som seriál dopozerala na jeden záťah, a to hovorí za všetko. Výkon hlavných hercov vás nenechá chladnými aj po rokoch vedia strhnúť pozornosť. A súhlasím s Jirkom - sexy Song Tao (otec Bai Luo Yin) 🙂. Zvýšila som hodnotenie celej série, nakoľko sa k nej rada budem vracať.
(Upraven: Září 30, 2022)
Celkové hodnocení
 
6.5
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
6.0
Dobře a zajímavě napsaná, romantická série vás udrží ve střehu a to hlavně díky hereckým výkonům. Herci působí velmi silně, profesionálně a hlavně talentovaně. Jejich emoce, přirozená chemie a vystupování působily realisticky. Jistě stojí za zhlédnutí.
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
7.0
Tak jsem se do toho zakoukal že jsem to musel celý sjet celý až do 2 do rána.
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
6.0
dobre sa to pozeralo
Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
4.0
Seria bola velmi dobra ze som musela do rana pozerat :D len ma velmi mrzi ze neni dalsia seria alebo aspon zatial lebo ma veli zaujima ako to cele dopadne
(Upraven: Březen 28, 2024)
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
7.0
Abych se neopakoval, tak hlavně pro mě vcelku příjemné zjištění, že byl seriál zajímavý, upoutaly mě hlavně dobré výkony hlavních představitelů, velkých sympaťáků, trošku na rozpacích jsem z těch některých cenzorských stříhů, které plynulost pro mě narušily. Proč to ti debilní čínští "cenzoři" dělají, to si neuvědomují, že tupou politikou jednoho dítěte je nyní v Číně o několik desítek a desítek milionů mužů navíc a zkuste si vynásobit 1,4 miliardy krát 4% ... U těch počtů se mi protáčí panenky. A jaký musí být udušený gigantický potenciál třeba jen BL produkce v Číně, když ji srovnáme s Taiwanem s pouhými 23 mil. obyvatel.

Číňané jsou známí plagiátorstvím, a tak mě ani nepřekvapilo, že občas zazněly tóny kytary tak, jako bychom se ocitli uprostřed Zkrocené hory, ale na druhé straně velmi hezká melodie, píseň, provázející seriál a mimo hodnocení musím říci, že ten "chudší" tatínek s těmi prošedivělými vlasy kolem uší byl také zatraceně sexy jako ti dva kluci. Kdo má čas, neměl by tento seriál minout.
https://mydramalist.com/16549-addicted-heroin
Celkové hodnocení
 
5.0
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
6.0
Plusy: představitel Gu Haie, přirozená chemie mezi hlavními hrdiny, občasné erotické jiskření, na asijskou produkci většinu času civilní výkony, přiblížení čínských reálií. Mínusy: negativní postavy přítelkyň obou hrdinů (jedna hysterka, druhá stalkerka), opakované ujišťování, že nejsou gayové, trhlí Bai Luovi kamarádi, Gu Haiovo majetnictví a žárlivost, nesmyslně zcenzurovaná titulkovaná verze.
(Upraven: Červen 07, 2016)
Celkové hodnocení
 
5.5
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
6.0
Neskutečné se stalo realitou. Schematičnost asijské produkce odehrávající se ve školním prostředí rozbíjí Heroin přesunem ze školních lavic více do domovů, omezením množství kamarádů a dívčích obdivovatelek, ale hlavně vzájemnou interakcí obou hlavních představitelů. Mezi nimi to jiskří a působí v rámci mezí opravdově, ne jako prostí odříkávači textů bez emocí.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.