Dear Tenant / Qin ai de fang ke / Úřední dopisy o lásce (2020)

karcikarel
Updated Květen 16, 2023
 
9.3 (6)
1101 2 8 1

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
106 minut
Původní znění
Hrají
Run-yin Bai, Pong-Fong Wu, Tommi Wang

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Březen 16, 2021
Info
manon210.wixsite.com/mysite

Tagy

Policie vyšetřuje zabití matky, ke kterému dal podnět syn, který se vrátil ze zámoří.

Uživatelské recenze

6 reviews
9-10 hvězdiček
 
67%
7-9 hvězdiček
 
33%
5-7 hvězdiček
 
0%
3-5 hvězdiček
 
0%
1-3 hvězdiček
 
0%
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
9.0(6)
Herecké výkony
 
9.8(6)
Zvuk
 
8.8(6)
Zpracování
 
9.7(6)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Květen 17, 2023)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Príbeh krásny ako tie hory a skaly odeté hmlou a dažďom, taká atmosféra sa linie celým filmom. Dojemné, ťažké a kdesi hlboko v ľudskom srdci krásne. Postava starej mamy, jej choroba a priebeh mi vynorili spomienku na moju priateľku a jej mamu (ešte ťažšie chvíle s chorobou, v nemocnici i doma prežili), preto i táto linka filmu sa ma hlboko dotkla. Herci i mladý chlapček, úžasne odohrali ľudský príbeh. Morning Tzu-Yi Mo (Lin) a Run-yin Bai (Yo-Yu) ich spoločná hra na klavíri, resp. vytvorenie skladby úžasný moment. Po čase, keď budete mať naladenie a chuť pozrieť si niečo ľudské a nie povrchné, siahnite po tomto filme.
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
10.0
Tento film je krásně udělaný, dokáže ve vás vyvolat škálu emocí od vzteku, zármutku přes dojetí až k naprostému zklamání, zoufalství a touhu někoho profackovat, také pocítíte spoustu péče a lásky. Myslím si, že tento druh žánru není pro slabší a citlivější povahy. Postavy jsou opravdu dobře napsané a dobře zahrané, herecké výkony dokonale vyjadřují emoce pomocí dialogů a mimiky a vytváří dokonalý celek.
Pokud budete mít někdy pocit, že máte smůlu a nic se vám nedaří, měli by jste se znovu zamyslet a pokusit se najít východisko!
(Upraven: Říjen 17, 2021)
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
10.0
Samozřejmě srdcervoucí: "V mých snech si doma se mnou." Hlavně ale oceňuju uměřenost, s jakou dávkovali emoce. Že zbytečně netlačili na pilu ani v případě lidí, kteří stáli proti gayům. Že se v takovém filmu nebáli ani erotických homoscén, ani toho, že truchlící člověk ještě nemusí žít v celibátu. A nakonec - že příběh uzavřeli realisticky. Právě proto mám ale s odstupem problém s postavou matky/babičky, resp. jejím utrpením z nemoci a událostmi, které se na to nabalí. To mi přišlo jako extrém.
.
(Upraven: Březen 05, 2021)
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Velice pomalu plynoucí děj dával vyniknout všem detailům, které v samotném závěru dotvořily smysluplný celek a uzavřely onen pomyslný kruh plný lásky, ztráty a bolesti.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Určitě doporučuji ke shlédnutí tento film, který rozhodně vybočuje z plejády BL seriálů asijských produkcí. Výkony herců, zajímavý příběh a celkem vysoce profesionální provedení mne zaujalo.
(Upraven: Listopad 01, 2023)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Vůbec se nedivím, že film a herci postav Lina a babičky získali filmová ocenění. Silný příběh osudem zkoušeného homosexuála Lina, který ztratil přítele, stará se o přítelovu matku a přítelova syna, kterého měl z předchozího vztahu se ženou. Vše se komplikuje smrtí babičky ... Naprosto vynikající výkon 39ti letého taiwanského herce Mo Tzu-Yi (Morning Mo) v hlavní roli a i další herecké výkony na vysoké úrovni. Tak hluboký film o jedné zkoušené gay postavě si zaslouží překlad. Ti Taiwanci se nezdají .... https://mydramalist.com/74277-dear-tenant

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.