Doi Boy (2023)

jiri.twist
Updated Prosinec 17, 2023
 
7.7 (3)
837 1 6 1
Doi Boy
Doi Boy
Doi Boy
Doi Boy
Doi Boy
DOI BOY | ตัวอย่างอย่างเป็นทางการ | Netflix
Doi Boy

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
98 minut
Původní znění
Hrají
Awat Ratanapintha, Arak Amornsupasiri, Bhumibhat Thavornsiri

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Info
Netflix, www.titulky.com

Tagy

Etnický Šan jménem Wan se snaží utéct z Šanské provincie (separatistické území dnešního Myanmaru) přes hranice do Chiang Mai v severním Thajsku, kde, protože nemá doklady, se živí jako gay prostitut a postupně se zaplétá do problému spojených s jeho klienty a přáteli.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
7.7
Příběh
 
7.7(3)
Herecké výkony
 
9.7(3)
Zvuk
 
7.0(3)
Zpracování
 
6.3(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Prosinec 17, 2023)
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
7.0
Ľudia žijúci v krajinách, ktoré sú tu spomínané a do ktorých je dej zasadený, budú vedieť, čo snímka chcela ukázať. "Nikto by nemal byť nútený sa stratiť! Mohol si to byť ty!"
Dej bol sem tam zdĺhavejší a chce to bdelosť sledovania, aby ste sa nestratili nakoľko sa tam prelína časová linka. Hlavné postavy ma oslovili a najmä zasnený Wan-Sorn (Ud Awat Ratanapintha) mi dokázal vyčariť popri ťažšom deji úsmev na perách (na streche počas zvárania jeho pohľad na oblohu a voľnosť lietajúcich vtákov... pri úteku - kúpanie sa v jazierku). Tieto krásne chvíle rozjasnili dej a sú vhľadom do duše postavy, ktorá žije a prijíma, mení život, vyberá si... tak, ako pokladá za správne. Páčil sa mi aj Ji (Pae Arak Amornsupasiri) a rola, ktorú stvárnil mu totálne sadla. Keď píšem tieto slová opäť sa usmievam a vnímam, že je to aspoň pre mňa práve Wan/ Sorn, ktorý je bonbónikom príbehu.
(Upraven: Prosinec 16, 2023)
Celkové hodnocení
 
6.3
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
5.0
Až do bodu přechodu "uzavřených hranic" působil děj celkem věrohodně. I když bylo znát otupení možných třecích ploch. Poté nastal zvrat. Jako kdyby se vyměnili scénáristé a nastala etapa vize reality člověka žijícího mimo ni. Nějakého progresivisty bojujícího za... S obrovským zápalem, ale zkresleným vnímáním reality. Trochu pohádka, trochu fraška. Musím dodat...Velká škoda. Nejen kluci byli totiž výborní.
(Upraven: Listopad 30, 2023)
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
7.0
Tento film, alespoň pro mě, má velkou hodnotu. Je totiž úplně jiný, než na co jsem z Thajska s BL linkou zvyklý. Je o třech bytostech, tak rozdílných, z barmsko-thajského pomezí, konkrétně část děje zabíhá (i zpětně) do separatistické barmské provincie Šan (Shan), kde je pro některé život hodně krutý, navíc vše podtrženo i tím, že zrovna oba dva státy (Myanmar a Thajsko) nemají úplně ideální zahraničně-politický vztah, je protkán i ostatními postavami a příběh mě obohatil. Wan, později Sorn, má v Šanu tíživý život, nejdříve mezi mnichy, potom v barmské (šanské) armádě, se mermomocí chce dostat do Thajska a co všechno musí podstoupit. Nevadilo mi ani to, že erotika se odvíjela maximálně doteky, což mi tentokráte hodnotu filmu jen umocnilo. Celkové zhodnocení: film mě především zaujal v rovině, že rozšiřil mé znalosti ohledně sporu o Šanskou provincii, i když snímek neosloví asi všechny diváky a i já souhlasínm, že to není dílko za deset rovných. Především mi vadila forma zpracování příběhu, rychlé, až ukvapené přechody v ději (i časové) bez bližšího vysvětlení diváka spíše matou, já bych spíše uvítal časově posloupný děj.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.