Happy Endings Sleepover (2019)

karcikarel
Updated Srpen 28, 2020
 
3.7 (4)
2031 1 17 1
Happy Endings Sleepover TRAILER

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
100 minut
Původní znění
Hrají
Jeppe Fogsgaard, Jonas Kyed, Danny Bærtelsen

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Červenec 18, 2020
Přeložil

Tagy

Špionážní drama o mladém agentovi, který má domů vrátit zkompromitovaného špiona.

Uživatelské recenze

4 reviews
Celkové hodnocení
 
3.7
Příběh
 
3.8(4)
Herecké výkony
 
4.0(4)
Zvuk
 
3.3(4)
Zpracování
 
3.8(4)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
2.8
Příběh
 
2.0
Herecké výkony
 
4.0
Zvuk
 
2.0
Zpracování
 
3.0
Komedie bez humoru? Parodie bez nadhledu? Prosím. Pro mě jen nesnesitelně pitomá podívaná, jejíž scénář nejspíš psalo malé děcko. Od katastrofy film zachraňuje pohledný a sympatický ústřední hrdina, zato dojem mocně kazí jeho vysněný partner v podání obludně nepřitažlivého obra bez špetky sex-appealu.
(Upraven: Srpen 26, 2020)
Celkové hodnocení
 
5.8
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
6.0
"Toto se opravdu stalo. Vážně ... Opravdu ano.", píše se v úvodních titulcích, a potíže s tím mají i diváci na IMDB. Ale opravdu, k tomu už přeci párkrát došlo, že se dva hezcí mládenci, málo přes dvacet, pomilovali v hotelu (a pak ještě na spoustě dalších míst), dokonce tak pěkně, že to stálo za poznámku "To jsem předtím neviděl ani v pornu." To snad není k neuvěření, že ne? A zbytek příběhu... jeden to vezme jako jednoduchou, ale zábavnou a roztomilou parodii na špionážní story, druhý to vezme vážně: i to se občas stane, že někdo nepochopí.

Film hodně připomíná starší rakouskou parodii na thriller pro podobnou cílovou skupinu, Das Flüstern des Mondes *). K té bylo možné napsat: "... praštěná sci-fi a krimi pohádka o teplých dorostencích pro teplé dorostence ... rozhodně můžeme rakouským teplým dorostencům závidět, jak výpravné pohádky se tam pro ně natáčejí." Po Happy Endings Sleepover můžeme závidět i teplým dorostencům skandinávským a mnohým dalším. Čeští teplí dorostenci mají smůlu: ty budou čekat další nekonečené řady nejapných, trapně upachtěných pokusů o intošinu, nebo troškařské křupanské řachandy. Dobře jim tak, velebnosti: měli se líp narodit.

"Happy Endings Sleepover is a celebration of gay youth in a world where love should never be Top-Secret." - uvádí propagační text, a přesně tak to je. Aspoň v tom filmu.

*) https://www.gaytitulky.info/index.php/oblibene-filmy/das-fluestern-des-mondes
Celkové hodnocení
 
1.0
Příběh
 
1.0
Herecké výkony
 
1.0
Zvuk
 
1.0
Zpracování
 
1.0
O tomhle nevím, co si myslet. Jestli to někdo fakt považuje za drama či to má bejt nějakej džouk... Snaha byla, ale do konce jsem to nedal.
(Upraven: Říjen 24, 2019)
Celkové hodnocení
 
5.3
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
5.0
Zapomeňte na všechny snímky o tajných agentech. Odchází agent 007 James Bond a přichází Johnnie (Allen) Blond. Ten, který ohromil celé Dánsko. Muž, kterého najali kvůli jeho homosexualitě. Bláznivá komedie, které lze jen těžko uvěřit, že byla natočena dle skutečných událostí.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.