Hooked (2017)

karcikarel
Updated Březen 21, 2020
 
6.2 (5)
3202 1 1 2
HOOKED: Film Trailer
Hooked  (2017)

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
91 minut
Původní znění
Hrají
Laura Austin, Jay Alan Christianson, Conor Donnally

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Míra Gay obsahu

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Březen 17, 2020
Přeložil

Tagy

Jack a Tom jsou dva mladí kluci, utíkají z domova a zkoušejí žít spolu. Jack se živí tělem, z čehož ho chce vytáhnout ženatý Ken.

Uživatelské recenze

5 reviews
Celkové hodnocení
 
6.2
Příběh
 
6.8(5)
Herecké výkony
 
7.0(5)
Zvuk
 
5.4(5)
Zpracování
 
5.6(5)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Březen 22, 2020)
Celkové hodnocení
 
4.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
4.0
Zvuk
 
2.0
Zpracování
 
2.0
Příběh by ještě šel, ale herecké výkony jsou podprůměrné, i když jedna výjimka se našla - psychopat v závěru filmu - tomu jsem to teda sežral i s navijákem. Hudba a celkové zpracování... no, řekněme to diplomaticky - amatérské.
Celkové hodnocení
 
8.8
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
9.0
Strhující příběh dvou mladých kluků z NY, z nichž jeden se živí prostitucí. Velmi chytře napsaný scénář, který neopakuje známá schémata, ale přesvědčivě propojuje hned několik motivů. Výborně režírované i zahrané. I když se na to v některých momentech nedívá úplně snadno, vřele doporučuju.
Celkové hodnocení
 
5.3
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
4.0
Na tomto filmu si vážím především toho, že upozorňuje na problémy mladých gayů, kteří stále i v 21. stol. končí na ulici, a to často úplně zbytečně. Příběh je zajímavý tím, že se Jack a Tom měli fakt rádi, bylo to uvěřitelné. Postava Kena mi přišla komická a moc mi tam nesedla. Chybějící konec, dobří herci, příběh průměr, takže celkem taky tak nějak průměr.
(Upraven: Březen 19, 2020)
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0

Za mě to byl film velmi poutavý, a to nejen díky slušnému hereckému výkonu Jacka (Conor Donnally), ale též příběhem a vykreslením pravdivých vztahů v lidské společnosti. Zhruba ve dvou třech scénách mi malinko připomínal Pretty Woman, i když děj není vůbec moc pohádkový a stále zůstává ve mě. To je pro mě vždy potvrzením toho, že snímek mi něco dal a někdy se k němu zase vrátím ... A Terrance Murphy na svůj věk, kdy jeho filmová manželka by mohla být přinejmenším jeho dcera, vypadá velice zachovale.
Celkové hodnocení
 
4.8
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
5.0
Conor Donnally je pro mě osobně největším překvapením snímku snažícím se upozornit na problémy mladých gayů žijících na ulici.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.