Man Suang (2023)

jiri.twist
Updated Březen 12, 2024
 
9.7 (6)
3342 3 12 1
Man Suang
Man Suang
Man Suang
Man Suang
Man Suang
Man Suang
Man Suang
Man Suang
Man Suang
Man Suang
Man Suang
แมนสรวง | Man Suang - Official Trailer [Thai Version]
TEASER ภาพยนตร์เรื่อง “แมนสรวง” (Man Suang) for FESTIVAL DE CANNES 2023 #ManSuangInCannes2023
Be On Cloud | New Project
Man Suang

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
120 minut
Původní znění
Hrají
Apo Nattawin Wattanagitiphat, Mile Phakphum Romsaithong, Bas Asavapatr Ponpiboon, Tong Thanayut Thakoonauttaya

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Březen 03, 2024
Přeložil

Tagy

Khem a Wan, dva mladí muži z Chachoengsao, se vydávají na misi, aby zjistili pravdu skrytou v „Man Suang“, nejluxusnějším a nejtajemnějším zábavním klubu v Siamu (historický název Thajska). V jeho zákulisí se schází lidé, aby plánovali a vedli politická jednání během konce vlády krále Rámy III. Oba přátelé se připojí ke skupině a setkají se s Chatrou, hráčem na taphon. Vztah mezi těmito třemi se vyvíjí, zatímco temné tajemství Man Suang a jeho skryté motivy začínají být kousek po kousku odhalovány.

Uživatelské recenze

6 reviews
9-10 hvězdiček
 
100%
7-9 hvězdiček
 
0%
5-7 hvězdiček
 
0%
3-5 hvězdiček
 
0%
1-3 hvězdiček
 
0%
Celkové hodnocení
 
9.7
Příběh
 
9.3(6)
Herecké výkony
 
10.0(6)
Zvuk
 
10.0(6)
Zpracování
 
9.5(6)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
8.0
U dobových snímků bývá důležité, aby i děj adekvátně korespondoval s prostředím, ve kterém se odehrával. Jinak výborný vizuálnílní dojem mi trochu kazily "papundeklové" kulisy, které naštěstí v šeru tolik nepoutaly mou pozornost. I díky skvělé hře se světlem a stínem. Dějový koncept působil uceleně. Jen ten klopík před samotným závěrem mohli rozvolnil. Celková stopáž by to jistě umožnila. Jednotlivé postavy se příliš emočně nevyvíjely. Přednější bylo úspěšné splnění přidělené mise. Svých rolí se všichni zhostili s grácií typickou pro (čínské) divadlo. Hudba? Ta byla úžasná. Škoda, že míra gay obsahu atakovala celou dobu čistou NULU.
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Působivý film. Ještě působivější hudba. Za detektivní zápletkou plnou intrik a manipulací, zasazenou do poloviny devatenáctého století, se schovává zajímavý příběh tamní společnosti a fungování světa plné nabídek, které se neodmítají. Děj možná více košatý, než se hodí ke komornější atmosféře, kterou utváří text písně a flashbacky do minulosti jednotlivých postav.
Čekala jsem trošku výpravnější pojetí, některé scény vypadaly jak z divadelních kulis, přesto vizuální stránka plná barev, dechberoucích kostýmů a tanečních představeních skvěle dotvářela život v Man Suang.
(Upraven: Březen 07, 2024)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Byl jsem na film moc zvědavý - a nezklamal mě. Hlavní aktéři seriálu KinnPorsche jsou tady ve zcela jiných rolích a zhostili se jich výtečně. Nádherné kostýmy čínské opery, hudba i kamera. Je to napínavé historické politické krimi drama z období vlády Rámy III ( vládl 1824–1851) , děj proložený flashbacky. Jen ta jména jsou při prvním sledování nezapamatovatelná. Je třeba se na film podívat aspoň dvakrát. Hodnotím za 10 a i když je gay složka příběhu jen okrajová, není to vůbec na závadu. Vřele doporučuju. Stojí to za to.
(Upraven: Březen 05, 2024)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Krásny špionážny fiktívny príbeh vnesený do umelecky vytvorených priestorov čínskeho klubu v Siame- Man Suang. Herci vás do prostredia vtiahnu hudbou, spevom, tancom a krásnymi kostýmami. Film by sa dal dobre predviesť aj na divadelných doskách a v tom sa líši od iných. Očaril ma a podmanil Hong (Tong Thanayut Thakoonauttaya). Tento herec vie, ako sa obliecť a predviesť, ukázať v rôznych rolách. Jeho charizma, vzpriamenosť tela a zžitie sa s rolou i odevom, je ako ryba vo vode a sekne mu to. Najviac sa vraciam k piesni Man Suang v podaní thajskej skupiny Cocktail, po vzhliadnutí klipu i v čínskej verzii mi skutočne nádherne dolaďuje celkový dej a zážitok z filmu. Srdcom vás dostane Khem (Apo Nattawin Wattanagitiphat) i to, ako skrýva pod maskou svoju bolesť, ale vie ísť v živote ďalej a nevzdáva sa. Spraviť ťažké rozhodnutie, resp. ich v danej chvíli vykonať... Všetci herci stoja za pohľad. Madam Phikun (Orn Ornanong Panyawong), Wichiendej (Gandhi Wasuwitchayagit) si ma získali tiež. Celkovo je film slušne herecky vyvážený a mením svoju recenziu nakoľko mi nedá pokoja, a to je znakom, že stojí za bližšie nazretie ( i z natáčanie, čo všetko sa herci museli naučiť a, čo chceli tvorcovia vyjadriť). Pozriem si ho iste viac krát i po čase.
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Já jsem naprosto ohromena a okouzlena. Seděla jsem přilepená na obrazovce a doslova hltala každou minutu. Krásné kostýmy, prostředí, celková nálada filmu. Příběh sám možná mohl být malinko vybroušenější, ale ani se mi o tom nechce moc přemýšlet, protože celkový dojem je perfektní. Herci byli skvělí. Apo byl nádherný a Tong naprosto excelentní jako v každé roli, kterou hraje. O hudbě se asi ani nemá cenu zmiňovat a průvodní píseň je naprosto úžasná. Miluju tento film, už se těším, až se podívám znovu a asi nevím, co víc bych k tomu řekla kromě toho, že bych to opravdu všem doporučovala...NÁDHERA.
(Upraven: Březen 07, 2024)
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
A je to tady!! Mile, Apo, Bas a Tong jsou zpět ... Film, který byl natočen pro thajskou propagaci umění a kultury, se hodně povedl. Je to něco úplně jiného a nevadilo mi, že tam BL složka není dominantní, ale je tam. Vše, hlavně filmové prostředky, byly vybroušeny do naprostých detailů od scény, kostýmů, kamery, střihu, hudby i hereckých výkonů, prostě tato stránka je dle mě dokonalá, výborný tah, že tam byl Bas a Tong. Film je potřeba vidět alespoň dvakrát, aby divák byl schopen vnímat všechna ta drobná sdělení a jemné niance ...
Pod čarou: čekal jsem trošku více "tanečních " výkonů Apa, ale zřejmě kvůli ději, který se tak rychle valil dopředu, se tam toho více nevlezlo ... 😉 ✌️

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.