Only Friends (2023)

deSoto1
Updated Září 08, 2023
 
0.0 (0)
1257 1 11 3
Only Friends
Only Friends
Only Friends
Only Friends
Only Friends
Only Friends
Only Friends
Only Friends
Only Friends
Only Friends
[Official Trailer] Only Friends เพื่อนต้องห้าม
Only Friends

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
12 dílů, 46 minut
Původní znění
Hrají
First Kanaphan Puitrakul, Khaotung Thanawat Ratanakitpaisan, Force Jiratchapong Srisang, Book Kasidet Plookphol, Neo Trai Nimtawat, Mark Pakin Kunaanuwit,

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

Mew, Ray, Boston a Namchueam – skupina studentů obchodu, kteří spolu provozují hostel – stírají hranice mezi přátelstvím a romantikou.

Mew se soustředí na studium a nemá si čas na sex a vztahy. Aby jim Boston pomohl s designem jejich podniku, představuje skupině Topa. Boston však nepředpokládal Topův zájem o Mewa a není spokojený s vývojem událostí. Student ekonomie Sand chce exkluzivní vztah s Rayem, ale Ray něco cítí něco k Mewovi a nemá zájem se usadit. Ajťák Nick najde v Bostonově telefonu video se sexem a skončí s ním ve vztahu přátelství s výhodami. Nick však chce něco víc.

Uživatelské recenze

Pro tuto položku nejsou žádné uživatelské recenze
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.