Only Friends (2023)

deSoto1
Updated Leden 07, 2024
 
9.7 (7)
5130 1 11 12
Only Friends
Only Friends
Only Friends
Only Friends
Only Friends
Only Friends
Only Friends
Only Friends
Only Friends
Only Friends
[Official Trailer] Only Friends เพื่อนต้องห้าม
Only Friends

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
12 dílů, 46 minut
Původní znění
Hrají
First Kanaphan Puitrakul, Khaotung Thanawat Ratanakitpaisan, Force Jiratchapong Srisang, Book Kasidet Plookphol, Neo Trai Nimtawat, Mark Pakin Kunaanuwit

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Přeložil
Info
postupně překládá LeninkaK

Tagy

Mew, Ray, Boston a Namchueam – skupina studentů obchodu, kteří spolu provozují hostel – stírají hranice mezi přátelstvím a romantikou.

Mew se soustředí na studium a nemá si čas na sex a vztahy. Aby jim Boston pomohl s designem jejich podniku, představuje skupině Topa. Boston však nepředpokládal Topův zájem o Mewa a není spokojený s vývojem událostí. Student ekonomie Sand chce exkluzivní vztah s Rayem, ale Ray něco cítí něco k Mewovi a nemá zájem se usadit. Ajťák Nick najde v Bostonově telefonu video se sexem a skončí s ním ve vztahu přátelství s výhodami. Nick však chce něco víc.

Uživatelské recenze

7 reviews
9-10 hvězdiček
 
86%
7-9 hvězdiček
 
14%
5-7 hvězdiček
 
0%
3-5 hvězdiček
 
0%
1-3 hvězdiček
 
0%
Celkové hodnocení
 
9.7
Příběh
 
9.4(7)
Herecké výkony
 
9.7(7)
Zvuk
 
9.9(7)
Zpracování
 
9.7(7)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Pro mě jeden z nejlepších Thajských seriálů, překvapilo mě, že se do toho GMMTV pustila a potěšilo mě, že se to ve výsledku nijak neošidilo a nedostali jsme klasické pohádkové BL, ale realistický queer seriál, který stojí za to. Herci byli vynikající, obzvláště obdivuji výkony Khaotunga, který tu opět ukazuje svůj talent. Páry se k sobě krásně hodily, ale nebyly si tak klasicky "předurčení". Trochu mi to stylem připomínalo Queer As Folk a tleskám tvůrcům za nápad, zpracování, casting, scénář, interakci s fanoušky a skvělou hudbu, která provázela každý díl!
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Zajímavě propletená vztahovka přátel, milenců, kamarádů, současných i minulých.
Žádná jednorozměrná pohádka, ale to přátelství, kamarádství, láska se proplétá se sobeckostí a vypočítavostí. Moc pěkná přehlídka všech těch lidských vlastností, které se snažíme skrývat. Vše pěkně vybalancované do zajímavého příběhu
Zaujaly mě ty dialogy, které jdou většinou na dřeň a dost za hranu, snad ještě víc než jednání jednotlivých postav. Je dost zničující vidět, jak si kamarádi umí ublížit tím, co řeknou, protože přesně ví, kam ťafnout do živého. Nicméně i ty hezké či „ až pateticky hlubokomyslné“ rozhovory jsou dost dobře udělané. Většinu toho, co zde bylo řečeno, si lidi často neříkají, čekají, že to ten druhý vytuší. Ale je zajímavé to slyšet nahlas. Zároveň si ty konverzace udržovaly takový ten vtipně lechtivej podtext. Další pochvala pro titulkářku.
(Upraven: Listopad 21, 2023)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Po seriálu The Warp Effect je tohle již druhý letošní počin režisérského dua Jojo/Ninew, který jde svým syrovým a realistickým zobrazením mezilidských vztahů v LGBT komunitě až na hranu. Řeší se zde hlubší témata, jako je promiskuita, vydírání, řízení v opilosti a intriky. V GMM nenechali nic na náhodě, a do hlavních rolí obsadili osvědčené herce. Asi nejlépe napsaná a ztvárněná postava je Boston, kterou hraje Neo. Bostona jsem kvůli jeho povaze nenáviděl, ale nakonec mě ho bylo i líto, když skončil tak, jak si zasloužil. Role Bostona je pro Nea jednoznačně dosud nejlepší jeho rolí vůbec. Totéž si myslím i o Firstovi, který zde hraje Sanda. Také bylo úžasné sledovat Booka v jiné, než komediální roli. Book zde hraje Mewa. A v neposlední řadě excelující Khao v roli alkoholika Raye. Tahle série mě vážně dostala. Velmi doporučuji. Velké poděkování si zaslouží překladatelka Lenka za bezchybné titulky.
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Tehle seriii by se asi nedalo nic vytknout. Skvělé herecké obsazení, příběh super, kvalita taky dobrá. Za mě musím říct, že tam bylo až ažaž moc sex scén, které jsem ke konci i přetáčela, abych se dostala zpět k příběhu. Trošku mi to přišlo takovy Merlose Place po thajsku. Co se herců příjde, musím říct, že skvěle sehraný, v podstatě mě bavili všichni.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Tenhle seriál byl naprostá bomba. Konečně něco trochu z reálného života. Bylo napínavé sledovat kdo s kým byl, je nebo bude. Všichni podali neuvěřitelný výkon. Doporučuji a patří mezi seriály ke kterým se budu ráda vracet. Děkuji za překlad 🙂
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Od seriálu jsem podle ukázek čekala hodně a velmi jsem se bála, že budu zklamaná, ale naštěstí se tak nestalo a vše předčilo mé očekávání. Naprosto mě rozdrtil herecký výkon "Khaotunga" Thanawata Ratanakitpaisana(Ray) a další v pořadí byl "záporák" Boston, kterého zahrál na jedničku "Neo" Trai Nimtawat. Bez Bostona by vlastně byl seriál o ničem. On stál ve středu všeho dění a od něj se vše odvíjelo. Z thajské produkce pro letošní rok zatím nejlepší seriál.
(Upraven: Listopad 02, 2023)
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Uff, takže koniec seriálu, ktorý to našliapol žhavo a skončil hravo. Vskutku vydarená jazda a myslím, že si nájdete svojich favoritov. Od začiatku som mala v merku Bostona toho darebáka Tona, čo s ním, je sexy a svoju rolu 100 percentne zahral (postava, ktorú väčšina odsudzuje), mňa svojim uveriteľným výkonom presvedčil. Srdcovečka Nick 💛 vskutku romantik i, keď nie celkom anjelik, mala som pre tohto herca a postavu slabosť (je pekný 🙂 Mark Pakin Kunaanuwit) a oslovil ma aj vývin jeho postavy od mať rád niekoho k tomu mať rád i sám seba... Top pár Sand a Ray, ktorí boli hlavné kone a majú zrejme najviac sympatizantov, dobre sa na nich pozerá a oboch hercov mám rada aj z iných projektov, sekne im to spolu. Dievčinky najmä "správna držka", ale aj riešiteľka, spojovateľka Namchuen (Lookjun Bhasidi Petchsutee) fajn priateľka. Jediný komu som po celý čas nevedela prísť na chuť je Top (Force Jiratchapong Srisang), proste neviem ani raz mi nepadol do oka alebo srdiečka. A nakoniec i, keď na začiatku sa to nezdá, ale herec, rola, výroky a charakter, ktoré na konci môžem povedať ma dostávali do kolien bol Mew (Book Kasidet Plookphol). Kvitujem perfektný výber herca na túto rolu. Doporučujem pozrieť si od žhavosti a sexy scén až po charaktery, vývin postáv a posuny u niektorých zaostanie, každopádne však výzvy pre všetkých. Kokteil emócií v tomto seriáli bol primerane namiešaný. Tak na zdravie. Od priateľstva k partnerstvu a skutočnému "PRIATEĽSTVU".

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.