Prisma / Prizma (2024)

allnino
Updated Červen 09, 2024
 
9.0 (5)
1491 2 11 0
Prisma / Prizma
Prisma / Prizma
Prisma / Prizma
Prisma / Prizma
Prisma / Prizma
Prisma / Prizma
Prisma / Prizma
Prisma / Prizma
Prisma - S2 | Trailer Ufficiale | Prime Video
PRISMA | TRAILER UFFICIALE | PRIME VIDEO
Prisma / Prizma

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
2 série, 16 dílů, 42 - 60 minut
Původní znění
Hrají
Mattia Carrano, Lorenzo Zurzolo, Caterina Forza, Chiara Bordi, Matteo Scattaretico, LXX Blood, Flavia Del Prete, Asia Patrignani

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Info
Prime Video, www.titulky.com

Tagy

Prizma se zabývá vztahy a identitami Marca a Andrey – dvojčat, která vypadají stejně, ale k životu přistupují zcela odlišně. Dvojčata se vydávají na cestu objevování světa a proměny z těch, jimiž by měli být, v ty, jimiž být chtějí. Totéž se týká i jejich přátel, kteří rovněž hledají své místo na světě. (ČSFD)

Uživatelské recenze

5 reviews
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
8.4(5)
Herecké výkony
 
9.6(5)
Zvuk
 
9.6(5)
Zpracování
 
8.4(5)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Duben 04, 2023)
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Uchvátila ma farebnosť jednotlivých dielov, výber hudby, ktorá perfektne ladila s celou sériou a hlavne herecké obsadenie a výkony hercov. Pár krát som mala slzy v očiach, veľmi silné pasáže s otcom, tak to som vážne netušila, ako to zoberie a, čo všetko vie. Veľa vecí sa odohráva medzi riadkami. Nadýchnite sa sériou rôznorodých emócií a často nevypovedaných slov alebo aspoň nie hneď. Dvojčatá boli úžasné, tak rozdielne a v niečom, predsa len tak podobné. Mám chuť pozrieť si druhú sériu (ak sa plánuje, čo netuším). Odporúčam, keď začnete jedným dychom siahnete po ďalšej časti, silne návykové. 😉
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Velmi příjemný seriál. Až tak moc se tam toho neděje, člověk to stíhá zpracovat. Děj plyne velmi pozvolna ale v tomto případě mi to vůbec nevadí. Užil jsem si to a těším se na další sérii.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Jemný, citlivý, hudbne svieži a herecky zvládnuté na jedničku. A áno, ten záver je súci pre ďalšiu sériu...
(Upraven: Červen 11, 2024)
Celkové hodnocení
 
5.5
Příběh
 
3.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
3.0
1. řada působila jako běžný seriál ze života teenagerů. Konec mě vyloženě naštval, ale za ty 2 roky jsem to už pustil z hlavy. 2. řada ukázala, že jsem byl naštvaný zbytečně, neb ten konec 1. řady nebyl tak dramatický, jak to vypadalo. Obdobně to předpokládám u 2. řady, jen doufám, že ta další nebude zase až za 2 roky, to by už působilo směšně. Dějově je 2. řada o level níže. Připomíná to telenovelu, všichni se chovají jako hovada a náplň 8 dílů je uměle tvořena spíše nereálnými zápletkami. V titulkách jsem si všiml, že měli LGBT+ poradce, ale měli by mu sebrat odměnu, protože některé záběry právě z této oblasti byly dost mimo. Oceňuju především herce, hlavně pro Mattia Carrano to musela být fuška. Mou trpělivost sledovat to do konce držel spolehlivě Lorenco Zurzolo.
(Upraven: Srpen 13, 2023)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Ludovico Bessegato dokázal, že lze natočit seriál z LGBT komunity bez progresivistického bourání starého, aby se na troskách zrodilo něco nového. I za cenu popření daností. Nestaví odlišnou sexualitu na piedestal. Bere ji za samozřejmost. Ukazuje, že není potřeba tlačit na pilu a co nejrychleji člověka zaškatulkovat. Všemu nechává volný průběh. Samotný děj je lehce uvěřitelný. Působí reálně, nekašírovaně. Nemá snahu moralizovat, vynášet soudy. Casting proběhl na výbornou. I přes mírné nesympatie k některým týpkům do konceptu ideálně pasovali. Pozitivní dojem umocnila i použitá hudba. A to nejsem příznivcem "zpěváků" křicících do světa svá moudra. Možná někoho nemile zaskočí polouzavřený konec nechávající si pootevřená vrátka k pokračování. Vzhledem k celkovému směřování děje mi vlastně vyhovoval.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.