The Sign (2024)

Kaki
Updated Duben 14, 2024
 
8.9 (8)
5679 0 7 24
The Sign
The Sign
The Sign (2023)
The Sign (2023)
The Sign (2023)
The Sign (2023)
The Sign (2023)

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 série, 12 dílů, 53 minut
Původní znění
Hrají
Billy Patchanon Ounsa-ard, Babe Tanatat Phanviriyakool, Tack Phongsakorn Sukiang, Poom Nuttapart Tuntistinchai, Gap Jakarin Puribhat, Surprise Pittikorn Siripornsawan, Heng Asavarid Pinitkanjanapun, Akk Akarat Nimitchai

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Od té doby co si Tharn dokáže vzpomenout, má vize o lidech okolo něj. Dokáže vidět to špatné, ale i to dobré. Když se milý a veselý Tharn setká na výcviku speciální vyšetřovací jednotce s chytrým a okouzlujícím Phayu, má pocit jakoby se znali už dlouhou dobu. 

Uživatelské recenze

8 reviews
9-10 hvězdiček
 
50%
7-9 hvězdiček
 
50%
5-7 hvězdiček
 
0%
3-5 hvězdiček
 
0%
1-3 hvězdiček
 
0%
Celkové hodnocení
 
8.9
Příběh
 
8.6(8)
Herecké výkony
 
9.1(8)
Zvuk
 
9.0(8)
Zpracování
 
8.6(8)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
8.0
Prvé minúty a nášľap do nového seriálu ma žhavo zaujali a očakávala som veľa. Zvolili si obtiažnu tému a moje nadšenie pomaličky "vyprchalo". Sledovala som celý seriál, zvedavá, ako túto nie jednoduchú tému spoja - mystiku, život, akciu, romantiku. Tharn si ma získal a hlavne jeho "posledné" slová, nech o neho už prestanú medzi sebou bojovať. Páčili sa mi aj ostatní herci, kostýmy a hudba bola chytľavá. Oceňujem nezvyčajnosť témy a snahu o jej spracovanie.
Celkové hodnocení
 
8.8
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
9.0
Za mě perfektně propracovaný seriál. Tvůrcům se povedlo skvěle skloubit akční, romantickou i mysteriózní linku příběhu kdy největší výhrou celé série je obsazení skvělými a přitažlivými herci, všichni mají mezi sebou úžasnou chemii (mě nejvíce okouzlil představitel něžného a laskavého Tharna).
Jediné nad čímž bych mohla remcat je "prokletí" posledního dílu, kdy tvůrci opět spěchají a tlačí na konec (ráda bych viděla Tharnuv a doktorův čas, který je pro opětovné setkání hlavních hrdinů stěžejní).
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Ambice tvůrců vytvořit něco tak odlišného od současné BL produkce se zde vydařily téměř dokonale. Nesledujeme zde žádnou školní nebo kancelářskou romanci, ale drsný příběh na pozadí elitní policejní vyšetřovací a zásahové jednotky, příběh s fantasy zápletkou. Přesněji řečeno, kriminální zápletka zde jasně dominuje, takže seriál je plný akčních a bojových scén, s neuvěřitelně rychlým sledem událostí. Herecké obsazení hlavních rolí je opravdu skvělé. Billy a Babe dali svým postavám hodně emocí, a jejich společné chvilky jsou vždy srdci a oku lahodící. Mínusem jsou díry ve scénáři (například scéna pádu z útesu), a nízkorozpočtově vypadající přestřelky, kde nikdo nic pořádně netrefí. Zvláštností je také hodně rozdílná délka epizod, od 48 do 88 minut. Seriál jsem si ale velmi užíval, a velmi jej doporučuji. 90%.
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
8.0
Synonymem ke slovu akční by se hodilo komediální. Minimálně v asijské BL produkci. Styl: "Počkej, vyřídím tě, až na tebe vyjde řada", je komický. Samotný příběh, často předvídatelný, má spád. I s časovým odstupem mi ztvárnění role Tharna přijde zdrženlivé. I nadále si myslím, že se před kamerou ocitl jen tak náhodou omylem. Malý, subtilní, se starším obličejem v kontrastu s Phayu-em. Namakaným klukem s dětskou tvářičkou. Jako celek to nakonec docela funguje. Co dodat k otevřeným vrátkům v samotném závěru? Budu se těšit na případné pokračování.
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Ti kluci, vlastně kluci už to nejsou, mi neskutečně přirostli k srdci, moc ... a výběr herců se rovněž velmi povedl tak, jako u Pit Babe a Yai, dokonalý od hlavy až k patě, to za všechny jistil.
Zezačátku prvního dílu jsem myslel, že seriál vzdám. Deset dvacet minut jen jakýsi výcvik, neskutečná buzerace, bez ladu a skladu a kapitánovi Akkovi bych nejraděj nakopal do zádele nehledě na to, že jsem ho několik dílů podzříval z něčeho nekalého. Pak seriál vybočil hodně do mystična a přiznám se, že na můj vkus to bylo zbytečně moc zamotané, ano, dle předlohy, ale mě to svádělo k tomu příběhu méně věřit, že by se něco podobného mohlo stát i ve skutečnosti a brát to více jako pohádku. Oceňuji, že se tvůrci snažili vyvážit tolik témat jako je výcvik jednotky, zločin, korupce, první lásku a BL romantiku a do toho pohádkové fantazie a nadpřirozeno. Na mě těch témat bylo ale až moc. Proto nemohu ze svého úhlu pohledu dát za příběh nejvyšší známku, se vším ostatním jsem byl moc spokojen, hudba v posledním díle skvělá ...
(Upraven: Únor 26, 2024)
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
8.0
Mám tak rozporuplné pocity. Asi jsem od tohoto seriálu očekávala příliš. Líbil se mi policejní výcvik, jak se začala ukazovat mystická část, tak jsem si říkala, jestli to bude pro seriál spíš dobrý nebo špatný krok. Nakonec to bylo velice zajímavé. I jak to bylo vymyšleno i jak to bylo zpracováno. Billy a Babe byli spolu super a oblíbila jsem si je, líbilo se mi i jak ztvárnil svoji postavu doktor, ale nejvíc jsem si oblíbila Gapa (Yai), ten byl prostě zlatej. Začátek posledního dílu se mi zdál až epický a líbil se mi moc, ale ten úplný konec byl pro mě asi trochu divný, nedodělaný...nevím, jak přesně to popsat. Celkově se mi seriál líbil, obzvláště některé scény jako výcvik, vyšetřování, mystika nebo intimní scény, byl zase úplně jiný, než je člověk zvyklý. Ale zároveň to ve mně nevyvolalo skoro žádné větší emoce a vlastně mi ani nevadí, že už to skončilo. Rozhodně ale patří k těm kvalitnějším seriálům. A mimochodem úvodní píseň k tomuto seriálu je naprosto úžasná.
(Upraven: Únor 25, 2024)
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
7.0
Zajímavý seriál, který ne, že by mě vysloveně zklamal, ale měl na víc. Natočit a uvěřit opileckým scénám, hlavně zkraje, to je těžké, zrovna tak, akční scény, kluci měli být za profíky, občas to spíš vypadalo, jako žáčkové jdou hrát fotbal a všichni běží za míčem, žádná strategie, logika, konec vyzněl, jako by už neměli peníze. Ostatní už ale slušné - mystika, efekty apod.
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
10.0
Wau. Tak toto bola "slusna jazda". Za mna, rozhodne jeden z tych lepsich, ak nie najlepsi serial 2023/24. Akcia, krimi, mystika, thajska historia a samozrejme romantika, vsetko tak akurat "namiesane". Herecky dobre zvladnute, BillyBabe boli uzasni. Vobec by mi nevadilo, keby pridali specialnu epizodu, kedze ten koniec bol taky, aky bol😉

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.