Who Am I (2019)

jiri.twist
Updated Květen 05, 2024
 
9.4 (4)
591 0 5 2
Who AM I
Who AM I
Who AM I
Who AM I
Who AM I

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
7 minut
Původní znění
Hrají
Junhao Hu, Roger Lin

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Květen 05, 2024
Přeložil

Hudební klip o odvaze ukázat světu KDO JSEM ...

Uživatelské recenze

4 reviews
Celkové hodnocení
 
9.4
Příběh
 
9.3(4)
Herecké výkony
 
9.8(4)
Zvuk
 
9.5(4)
Zpracování
 
9.3(4)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Pre mňa osobne jednoznačne parádne vyjadrené, dojemné s jasným odkazom. Odporúčam pozrieť si video z natáčania. Obaja herci ma oslovili svojím zjavom, wau vzájomným súznením, zladením. Sladký bombónik, ale vo vnútri sa skrýva oriešok, čo treba rozlúsknuť. Mám rada takéto malé projekty.
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Tenhle taiwanský videoklip znám už z dřívějška, tenhle je ještě z těch "hezčích" optimističtějších. Hezky vyjádřeno, jak přijetí nejbližších je důležité pro přijetí sama sebe.
Krátké filmy jsou fajn, na malém prostoru sdělí nějaký příběh, myšlenku. Ale většinou se na něj podívá úzká skupina lidí, někdo zainteresovaný, kdo to chce vidět. Obecně, hudební videa jsou takové... pro širší skupinu, možná. Jak je tam muzika, píseň... Než běžnej divák pochopí, na co vlastně kouká, už to třeba nevypne, dokouká, zamyslí se, trošku si poupraví pohled. Možná jsem naivní, ale přijde mi fajn to zkoušet.
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Tohle téma coming outu je velmi časté, ale mě se vždycky hodně dotkne. Lidi si ani neumí představit, jak tyhle různé poznámky nebo třeba diskuse pod články o homosexualitě umí hodně zraňovat. Ten strach, jestli to pochopí rodina a ti nejbližší. Tady je to navíc MV s nádhernou písničkou hudebně, textově i krásně zazpívanou. Někdy kraťas vydá za víc než dvouhodinový film.
(Upraven: Duben 10, 2024)
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
I kdyby to bylo po tisící, tak mě to nikdy neomrzí, pokud je to uděláno vkusně, hřejivě, formou krásné písně. CO vůči rodině, kolegům v práci a s obavami z nepřijetí. Oba hetero herci to zahráli přesvědčivě a v behind the scenes uvedli, že natáčením videa si uvědomili, jak těžké musí být gayem, když se při natáčení drželi několik minut za ruce a od kolemjdoucích se jim dostávalo nesouhlasných pohledů ... Pěkný krátký zážitek.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.