Xiao Lin (2021)

jiri.twist
Updated Leden 09, 2024
 
7.1 (4)
622 0 6 1
Xiao Lin
Xiao Lin
Xiao Lin
Xiao Lin
Xiao Lin
Xiao Lin

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
36 minut
Režie
Původní znění
Hrají
Liu Haoqiong, Yang Yang, Wu Di, Xiao Guixu

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Leden 06, 2024
Přeložil

Tagy

Každý gay si projde obdobím sebeidentifikace. Vysokoškolák Xiao Lin se ve stádiu sebeidentifikace se skutečným já střetává s rodinným společenským tlakem. Jak si vybere?

Uživatelské recenze

4 reviews
Celkové hodnocení
 
7.1
Příběh
 
6.3(4)
Herecké výkony
 
7.5(4)
Zvuk
 
7.3(4)
Zpracování
 
7.5(4)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
8.0
Je hrozné, jak nejbližší umí strašně ubližovat v tom nejlepším úmyslu lidem, které milují a přitom o tom vůbec nevědí.
Celkové hodnocení
 
5.0
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
5.0
Hlavní hrdina se snaží smířit s tím, že je gay, ale tlak rodiny ho směřuje jinam. Film zachycuje nějakou etapu jeho života, která zatím nepřinesla jasný závěr, spíš se snaží ukázat, že to není snadné. Není to špatné, na druhou stranu nic oslňujícího.
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
8.0
Film mi pripomenul nedávny rodinný rozhovor a znechutenie mladého muža - prečo sa ženy tak starajú a vypytujú, máš už dievča?... Tento príbeh to ukážkovo zachytil, no jo je to tak, a ak je človek gay alebo lesba má to o to ťažšie. Ale ani hetero to nemajú ľahké a ako vidíme v tejto snímke, nepýtajú sa len ženy, ale i muži. Film ma oslovil nakoľko v krátkosti zachytil realitu a pocity mladého človeka tlačeného z viacerých strán a núteného najprv vyjasniť si, ako cestou sa v živote vydá ďalej. Sakra je to vážne ťažké.
(Upraven: Leden 06, 2024)
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
9.0
Co si nakonec vybral student vysoké školy? Troufám si tvrdit, že tu cestu, která je slepou uličkou a zároveň je ale nejvíce v souladu s hlásáním čínské neomylné strany. Škoda, ale bohužel i takovéto "řešení" existuje, i když většinou přinese jen neštěstí a trápení. Za to jsem snížil hodnocení za příběh. Ale jinak to byl film velmi hezký, poutavý, sledoval jsem jedním dechem ... 😎, tady byla navíc vidět ta východoasijská vlastnost, že se starší generace snaží zabezpečit mladé tím, že jim našetřila na dům, byt, mladí tam už jsou většinou zatížení půjčkami na školné ...

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.