You Are Mine (2023)

karcikarel
Updated Listopad 22, 2023
 
8.3 (2)
1193 2 6 0
You Are Mine
You Are Mine
You Are Mine
You Are Mine
You Are Mine
You Are Mine | Official Trailer 1 | When you get to be your hot new boss's secretary 😍
李明川《就是喜歡你》Official Music Video_VBL系列《絕對佔領》片頭曲
You Are Mine

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 série, 10 dílů, 20 minut
Původní znění
Hrají
Chi-Sheng Mao, Hung Hsiao, Shih Hong, Chiao-Yuan Lin

Sekce a rozdělení filmů

Téma
Lokalizace

Přeloženo

Info
myskalik-preklady.webnode.cz

Tagy

Zaměstnanci ve společnosti Xia jsou známí svým pěkným vzhledem a tělem, ale je tu nový zaměstnanec, Yao Shun Yu, který je výjimkou z pravidla. Yao je jako králík v džungli, který podepsal svůj život. Jeho šéf, Xia Shang Zhou, vždy škádlí dobrosrdečného Yao. A Yao věří, že když bude tvrdě pracovat, může mít lepší život. I když je jeho práce stresující a jeho šéf výstřední, dokáže to snést. Ale mít rande naslepo se šéfem a vyspat se s ním, to je opravdu těžká práce.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
8.0(2)
Herecké výkony
 
9.5(2)
Zvuk
 
7.5(2)
Zpracování
 
8.0(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Listopad 22, 2023)
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
8.0
Do firmy nastoupil nováček. Byl hozen, pouze se seznamem pokynů, jak se chovat ke generálnímu řediteli, do jeho spárů. Postupně si začal získávat srdce svého, na první pohled nedostupného, šéfa. Zažili spolu péči o nemocného. Výlet, jak podnikový, do termálů, tak i soukromý, k moři. Klasika tak typická pro daný typ "kancelářské produkce". Jako ozvláštňující prvek byly zařazeny rozhovory s oběma hlavními protagonisty, které ale působily jako tzv. povinná jízda. Největší devizí, tedy spíše ozvláštněním, byl pro mě tajemník
Yao Shun Yu v podání
Hsiao Hung-a. Rozcuchaný vrabčák, se sebevědomím pod úrovní kancelářské podlahy, tak nejistý sám sebou. Jeho ztvárnění bylo dokonalé.
Celkové hodnocení
 
8.8
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
8.0
Tohle mělo hodně komediální nádech, ale celkový dojem dobrý. Bavila jsem se.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.