Cheng gong bu xi ban / After School (2023)

petr12
Updated Červenec 10, 2024
 
7.3 (2)
734 1 3 0
Cheng gong bu xi ban/After School
Cheng gong bu xi ban/After School
202306 台湾电影 Taiwan Movie : 成功補習班 After School
Cheng gong bu xi ban/After School

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
118 minut
Původní znění
Hrají
Huai-Yun Zhan, Yi-tai Chiu, Chien-Ho Wu, Charlize Lamb, Blue Cheng-Lung Lan, Yan-Hsi Hou

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Míra Gay obsahu

Přeloženo

Info
překládá monvi

Tagy

Po návštěvě těžce nemocného učitele Mickeyho vzpomíná partička kamarádů na dobu středoškolských studií. Díky své otevřenosti, přátelskému přístupu a probírání romantických témat, díky kterým byl ze školy následně vyhozen, ovlivnil jejich životy. Mohl se poté aspoň plně věnovat natáčení dokumentů z gay prostředí. 

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
7.3
Příběh
 
7.0(2)
Herecké výkony
 
8.0(2)
Zvuk
 
6.5(2)
Zpracování
 
7.5(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
7.0
Je určitě fajn mít hezké vzpomínky na učitele, který nám dal něco víc než jen znalosti dle školních osnov. Tento film je nejen o tom a myslím, že se povedl.
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
8.0
Retrospektiva středoškolského života, plného zdánlivé bezstarostnosti, s přesahem do současnosti. Řeší témata tížící teenagery z queer komunity (nejen) devadesátých let. Období pevných telefonních linek, tělesných trestů ve škole, létajících facek mezi spolužáky. Pokud vyznáváte woke kulturu, raději se nedívejte, kvůli psychické pohodě.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.