Mermaid Sauna (2018)

petr12
Updated Říjen 26, 2023
 
7.9 (6)
2099 1 8 8

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
8 dílů, 13 - 20 minut
Původní znění
Hrají
Patrick Lee, Lene Lai, Edward Chen

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Prosinec 09, 2021
Přeložil

Tagy

Po prohýřené noci čekalo na majitele gay sauny a jeho dva zaměstnance nemilé překvapení. Vyměnili si těla. 

Uživatelské recenze

6 reviews
9-10 hvězdiček
 
33%
7-9 hvězdiček
 
50%
5-7 hvězdiček
 
0%
3-5 hvězdiček
 
17%
1-3 hvězdiček
 
0%
Celkové hodnocení
 
7.9
Příběh
 
7.7(6)
Herecké výkony
 
8.5(6)
Zvuk
 
7.3(6)
Zpracování
 
8.2(6)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Nejdříve jsem si přečetla recenze, ať vím, do čeho jdu, takže jsem nečekala oskary ani červený koberec..... Příběh se mi nezdál ohraný, nic s výměnou těl ve "trojce" jsem ještě neviděla. Bylo to chvíli vtipné, chvíli romantické a chvilku mě to dojímalo - prostě nenudíte se. Líbila se mi hlavně výměna od majitele sauny, skvěle si to užíval. (prosím pěkně, není někde volné ještě jedno takové tělo, mladé, krásné - brala bych všema deseti!) Herectví všech postav bylo dobré, vžili se do té výměny pěkně. Konec bych možná viděla i malinko jinak, ale tím natočeným zklamaná nejsem. Celkově šlo o svěží věc, kterou s klidem doporučím ke shlédnutí.
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
10.0
Velmi vtipný seriál s celkem neobvyklým námětem. Změna těl tří hlavních představitelů mě při překladu dala dost práce se orientovat, kdo je do koho převtělen. Překvapivé reakce především muže převtěleného za ženu a naopak, když poznávali pocity a problémy opačného pohlaví, jsou nejen zábavné, ale dalo by se říct i poučné. Seriál všem velmi doporučuju zhlédnout.
(Upraven: Prosinec 30, 2021)
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
9.0
Na toto téma zde máme jen pár projektů z několika tisíc a navíc bylo pojato jinak, "trojmo". Velmi dobrý rozjezd s lehkou komičností, která brnkla do mého vkusu, prostřední díly - trošku zbrždění a závěrečné - přibylo více dramatu, lidskosti a jemnosti. Výborně jsem se pobavil a vcítil do postav, a přiznám se tím, že to bylo zcela originální i z té úzké množiny "záměn", tak jsem se v jednotlivých záběrech někdy až ztrácel mezi "těly a dušemi". Pěkně trojicí zahráno, nádherná Lene Lai to jistila a z vedlejších rolí i sympoš Ray Yang.
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
9.0
Když se oprostíte teritoriálního vymezování, čeká na vás zábavný a vtipný seriál. Dobře zahraný, výborně zpracovaný.
Celkové hodnocení
 
4.0
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
3.0
Víceméně typická asijská tvorba s převážně infantilním humorem na ohranné téma prohození těla a duše s někým jiným. Doporučil bych asi jen pro skalní fanoušky obdobných žánrů.
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
10.0
Příjemný seriál o poznávání druhého pohlaví zevnitř. Plný vtipných scének vycházejících hlavně z nedorozumění.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.