Of an Age (2022)

marow
Updated Září 20, 2023
 
8.7 (8)
2005 1 4 2
Of an Age  ()
Of an Age  ()
Of an Age  ()
Of An Age - Official Trailer - Only In Theaters February 17
Of an Age  ()

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
100 minut
Původní znění
Hrají
Thom Green, Elias Anton, Matthew Page

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Březen 21, 2023
Přeložil

Tagy

Srbský tanečník zažije nečakaný a intenzívny 24-hodinový románik s kamarátkiným starším bratom.

Uživatelské recenze

8 reviews
9-10 hvězdiček
 
75%
7-9 hvězdiček
 
13%
5-7 hvězdiček
 
13%
3-5 hvězdiček
 
0%
1-3 hvězdiček
 
0%
Celkové hodnocení
 
8.7
Příběh
 
8.9(8)
Herecké výkony
 
8.6(8)
Zvuk
 
9.1(8)
Zpracování
 
8.0(8)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
6.0
Po prvých minútach som chcela film vypnúť a vymazať. Vydržala som. Dej sa mi zdal niekedy zbytočne predlžovaný. Ebony by som poslala "niekam"
(vďaka nej sa spoznali). Láska, emócie, uvedomenie si...
Celkové hodnocení
 
5.0
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
4.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
3.0
Zvláštní film, resp. zvláštně zpracovaný. Na jednu stranu naprosto příšerná kamera, zbytečné dialogy, hysterický začátek, fakt, že Elias Anton hraje 17letýho, bylo mu 24 a vypadal na 30, na druhou stranu oběma hlavními herci velmi dobře zahráno a především výborná hudba. Příběh zajímavý, ale zároveň čímsi ne úplně uvěřitelný. Jako by zadání bylo ve stylu "emoce, hlavně emoce" a na realitu moc nehledět.
(Upraven: Březen 30, 2023)
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
8.0
Kradu níže uvedené (omlouvám se): "sladkobolný příběh" - skvělý termín!!!!!, který plně charakterizuje tento film. Ano, občas jsem měla chuť všechno a všechny trochu zrychlit. Nakonec však zůstává to "sladkobolné" vědomí, že nestačí jen potkat toho správného člověka, ale je nutné, aby to bylo také ve správný čas a na správném místě. Otázkou je, jestli správný čas a správné místo musí nastat.</div>
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Ďalší z nádherných filmov. Stretnutie "spriaznených duší", pohľady z očí do očí, spoločné chvíle, pachuť vedomia o odlúčení, možno v duši s otázkami bude to len na chvíľku? Alebo snáď dlhšie?. Všetky tieto emócie sa hlavným predstaviteľom podarilo citlivo a s nehou, vzájomnou príťažlivosťou stvárniť a zahrať. Srdce ma bolelo viac krát. Skutočne krásny príbeh a sympatickí herci.
(Upraven: Březen 22, 2023)
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Jak nejlépe popsat tento film polovinu tohoto filmu sledujeme hysterickou kamarádku Ebony kerá se vladtní blbostí dostane do problémů, zmešká taneční soutěž která byla pro Kola důležitá, ale seznámí se u toho s jejím bratrem Adamem. Přeskočí mezi nimi jiskra, Ko zažije pravděpodobně svůj první sex, Adam odjíždí a nazývá ho svým krásným chlapcem,přeje mu aby potkal někoho dobrého. Skokově se přesuneme z roku 1999 do roku 2010 ,kdy se oba setkávají na svatbě Ebony. Z Kola je úspěšný mladý muž , ale stále nemá sebevědomí, setkání s Adamem je sladké a plné očekávání , zároveň bolestné jako sám život. Krásná věta na konci, chci tě jen držet můj krásný chlapče.Představitel Kola mi v první polovině filmu, kde hraje 17 letého kluka moc nesedl, opravdu bylo znát že už má nějaký ten rok navíc. Krásně a pomaličku se kluci k sobě přibližovali. Otravné a navíc jak píše Jirka byly všechny části s homofobními kamarádkam a nakonec i samotná Ebony se chovala jak se chovala, dávali Kolovi najevo že je uprchlík a ještě ke všemu gay. Úplně mě vytočila věta jedné z kamarádek Cory,která nenávistně říká Kolovi aby vypadl z jejího domu a vrátil se do zasranýho Československa, to jako myslel režisér vážně asi ano, sám ve skutečnosti imigrant a Makedonec a napíše příběh o Srbovi s odkazem na Československo. Paradoxem je, že na svatbě Ebony řekne že je provdaná za Srba.Nicméně zde máme obrázek Australské společnosti, kde se imigrantům nežije moc lehce. Adam jako Australan je co by gay akceptován, ale Kol jako imigrant nikoliv.Oba hlavní herci byli ve svých rolích úžasní a celý film je tak moc uvěřitelný a ze života, určitě film doporučuji.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Další reálný sladkobolný příběh, kdy milujeme, ale čas a okolnosti způsobí, že vše nevyjde tak, jak bychom si přáli. Skoro bych řekl, že by se přiběh opět hodil do série Club Friday. Výborný film a díky Bohu, že i neasijská provenience pořád produkuje podobné tituly. Všem vřele doporučuju.
(Upraven: Březen 21, 2023)
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
8.0
Poutavý film a to co chtěl sdělit, mi do posledního zrnka dal. Děj se odehrává v roce 1999 a pak v r. 2010. Osobně bych jej malinko prostříhal, omezil až přebujelý scénář (+scény především s těmi dívkami), který zřejmě měl "zalepit" to, že příběh se praktricky odvíjel pomalu a zezačátku mi vadila rušivá roztřepaná kamera. Příběh ze života, a to si cením.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Mistrně odvedená práce, při které scénárista a režisér v jedné osobě přesně věděl, čeho a jakou formou chce dosáhnout vytyčeného cíle. Z obou hlavních herců dokázal vydolovat jejich upřímnou vzájemnou náklonnost. I za použití šmírující kamery, která v tomto případě dávala smysl.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.