Všechny recenze
Krásně japonské. Hezký děj, herecky povedené, pěkná píseň. Asi bych se nezlobila, kdyby nám naservírovali trochu více fyzického kontaktu, ale možná už je člověk trochu "zkaženej" :-D. Většinou mi to u podobných seriálů zase tak nevadí, ale tady by mi to docela sedělo. Ale což, pusinka se taky počítá :-D. Bylo to moc fajn :-) Doporučuji :-)
Aby nedošlo k omylu, tenhle seriál naprosto nepokrytě baštím, i když tady bylo tolik ukňučenýho, roztomilýho a štěněčího, že by z toho Cruella de Vil měla ne jeden, ale minimálně dva luxusní kožichy. Duang a Qinn. TeeTee a Por. Skvěle složená dvojka. Oba mě hodně překvapili. Naprosto vším. Hlavně jejich propojením, chemií. Když jsem se ale od Myskalík dozvěděla, jak vlastně jejich spojení vzniklo, vůbec jsem se nedivila. Duang...slovy jeho kamarádů "optimistický miláček :-)"...a taky neskutečný šašek, ale hlavně obrovská nádoba plná lásky. Ze začátku jsem si musela na jeho...
V chuti navinule sladké, specifické, matcha bonbón připomínající. Ne každý je má rád, řekla bych. Však vždy chutnají stejně.
Knírek, vlastní "sexy" bratr neupraveného ochlupení okolo přirození, opět v akci. Zřejmě nějaký environmentální prvek vybízející k výsadbě zeleně (travin) ve vyprahlých oblastech Brazílie. Kromě, u nás v poslední době hodně diskutovaných, větrníků tyčících se z písku. Říká se, že jeden pohled může vyjádřit více, než tisíc slov. Ale tady slova hodně chybí. Základní otázky zůstávají i po skončení závěrečných titulků nezodpovězené. Konec? Vlastně koresponduje s předchozím dějem.
Stejně jako Lotus - Posvátná květina hinduismu i buddhismu, symbol čistoty, osvícení a znovuzrození, který roste v bahně, ale květ zůstává čistý nad hladinou, tak i Koi Naam Na Do vychází ze zklamání, která oba hrdiny donutí změnit město a posunout se do další etapy jejich životů. Vzájemná podpora je více než dojemná. Oba hlavní hrdinové jsou příjemným estetickým bonusem.
Líbilo se. A ten s okousanými nehty byl sympaťák. A je mi jedno, zda to byla třeba i jen reklama na určitou značku kondomů.
Pall mall tří příběhů byl pro mě zajímavě zvláštní, propletené osudy s vysvětlujícími titulkovými glosami, sviňárny, podrazy, faleš, láska, prostě a bohužel život ... Solidní herecké výkony, především obou hlavních ženských postav, fandil jsem "teplému" synovi. Pro mě lepší průměr.
Marco Berger si opět povodil své diváky, tentokrát na psím vodítku. Čtyřnohého nejlepšího lidského přítele postavil na zadní, zbavil drtivé většiny chlupů, ale nepolidštil ho. "Jen" hafanovi dal lidské tělo.
ahoj, už dlho som nepísal tu recenzii som na mieru spokojný veľmi odporúčam vidieť
Je to klasický LGBT film? Není. Má gay linku a měl by být na tomto portále? To si ani netroufám hodnotit. Proč? Protože je to ten nejzvláštnější film, který jsem viděla. S klidným svědomím mu dávám 10/10, ale zároveň mám pocit, že bych mu mohla dát i 1/10. Je to právě proto, že ve mně pořád neuvěřitelně rezonuje a já vlastně doteď nevím, co si o něm přesně myslet. Ten zážitek byl velmi zvláštní a nezařaditelný. Takže, i když film možná úplně nezapadá do klasické škatulky, jeho přítomnost zde mi otevřela dveře k úplně jinému druhu kinematografie.
Určitě jiný pohled, naději, očekávání bude mít tento film (alespoň v průběhu sledování) zde na těchto strákách a jiný na jiných serverech, kde drtivě převažuje majoritní množina diváků. A abych se přiznal, tak u mě Berger po uvedení filmu Hawaii sám sebe nepřekonal a další jeho počiny ... no čekal jsem víc, zdálo se mi, že přešlapuje na místě či hledá ve slepých uličkách. Ale beru jej jako za naprosto originálního tvůrce, vymyká se z davu většiny ostatních. Tento film je jiný a pro diváka muže, co se zajímá o muže (a nebo i o muže) může být...
Zvláštní, hodně zvláštní film. Pochopila jsem ho nebo nepochopila? Pudy, touha, oddanost, věrnost, péče, starostlivost, život, to vše ukázáné trochu "jinak", ... Zhmotnění, nadsázka, surrealita...Napadá mě spousta slov, v hlavě mám myšlenky, které nejdou přesně popsat. Výjimečnost tomu dodává i černobílá kamera, která podtrhuje to, co se ve filmu odehrává. Barvy by odváděly mojí pozornost a narušily by vnímání podstatného. Tohle budu ještě dlouho zpracovávat.
Přesně jak říká režisér. Nejsladší a nejprovokativnější film. A taky nejdojemnější. Juan Ramos zahrál psa bravurně. Všechny pohyby i mimiku. I když vidíme člověka, je to pes se vším všudy. Opravdu všem doporučuji zhlédnout. Film vás pohladí a asi taky dojme.
Jasný kontrast a možno v niečom i podobnosť, jednoduchý príbeh. Príjemne sa na to pozeralo.
Hokej...Hokej mám ráda a ráda si na něj zajdu. Člověk si vyčistí hlavu, provětrá emoce, potká spoustu znamých... Teď nás čeká MS, tak jsem zvědavá, kolik odborníků, trenérů a chytrých hlav se zase vyrojí 😀...a než ten kolotoč začne, pustila jsem se znovu do trochu jiného mistrovství. Seriálového... "Pokoj 1410. Možná otevřu." "Možná ťuknu." Vhozená buly, která rozjela neskutečný zápas. Vlastně dva zápasy. Jeden se odehrává otevřeně, ve sportovní rovině, a druhý utajený, v soukromí. Někdy se dá sexem mluvit rychleji než slovy. Je to jednodušší. Ale...
Příběh si plyne ve svém vlastním tempu. Žádná divočina, ale "obyčejný" venkovský život, lidskost. Pěkně jsem se do toho ponořila. Sice jsem si chvilku říkala, že bych trošku stříhala, ale ne. Šlo to všechno tak jak mělo. Jen škoda, že občas tam ten střih opravdu byl. Rušilo to rozběhnutou myšlenku a plynulost děje. Jinak krásný film. Líbila se mi Anderova matka..."Co asi takový Peruánec jí." Každopádně hlídala Josého ostřížím zrakem. Neukazovala...ale věděla. Krásně zahraná byla i Reme a její nelehký život. Herecky povedené i od chlapů. No a ten konec...je dobře, že se zbytečně nerozpatlával a neokecával a nezasypal zbytečným...
Milovníci kýčových romantických filmů a zvlášť těch německých si přijdou na své. Líbilo se mi prostředí a povolání hlavní postavy - jsem rád za každý film, který ukazuje, že gay nemusí být jen kadeřník nebo drag queen. Plus, bylo zde i několik vtipných scén.
Vzhledem k délce seriálu je použito až moc námětů. To vytváří krkolomné "oslí můstky" aby ty témata všechny nějak spojili. Ale jinak to nebylo špatné! Nejen, že mě udrželi u sledování, ale s blížícím se koncem přidávali grády.
Typický snímek spadající do kategorie: „Vysoce pozitivní, povznášející a dobře naladěný film je uznávaný pro svou schopnost zlepšit náladu a inspirovat, často s tématy odolnosti, přátelství a radosti."
The power of love ❤️







