Guan yu wei zhi de wo men / Unknown (2024)

jiri.twist
Updated Květen 21, 2024
 
9.8 (18)
6774 2 9 12
Guan yu wei zhi de wo men / Unknown
Guan yu wei zhi de wo men / Unknown
Guan yu wei zhi de wo men / Unknown
Guan yu wei zhi de wo men / Unknown
Guan yu wei zhi de wo men / Unknown
Guan yu wei zhi de wo men / Unknown
Guan yu wei zhi de wo men / Unknown
Guan yu wei zhi de wo men / Unknown
關於未知的我們 Unknown | 🙈謙哥誇下海口:「我浪漫起來自己都怕!」 | 預告Trailer | #邱宇辰  #黃宏軒
Unknown The Series Trailer
Guan yu wei zhi de wo men / Unknown

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 série, 12 epizod, 30 minut
Režie
Původní znění
Hrají
Modi Chiu, Kurt Huang, Si Ting Lin, Kim Jae Hoon

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Toto srdceryvné drama o životě, rodině a lásce je především příběhem Qiana a jeho sestry Li Li, jež ztratili brzy své rodiče a Yuana, kterého už jako dítě Qian adoptoval a musí se o své dva mladší sourozence starat. Později se stane něco nečekaného ze strany Yuana a je poslán Qianem do zahraničí. Qian ale postupně zjišťuje, že mu v životě "něco" chybí ...

Uživatelské recenze

18 reviews
9-10 hvězdiček
 
94%
7-9 hvězdiček
 
0%
5-7 hvězdiček
 
6%
3-5 hvězdiček
 
0%
1-3 hvězdiček
 
0%
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
9.7(18)
Herecké výkony
 
9.8(18)
Zvuk
 
10.0(18)
Zpracování
 
9.8(18)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Zobrazit všechny uživatelské recenze
(Upraven: Květen 21, 2024)
Celkové hodnocení
 
6.8
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
6.0
Řečí dnešních vládních politiků patřím v některých aspektech zřejmě mezi antisystémové prvky. Nejdeš s námi? Jdeš proti nám! Recenze se může dotknout některých uživatelů GT. Děj, postavy...Jakákoliv podobnost je čistě náhodná. Vždyť to znáte z mnohých titulků filmů, seriálů. V čem tkví obrovský úspěch seriálu Unknown? Je to jako u Přátel, mezi které by mnozí fanoušci chtěli patřit? Nebo touze mít reálné přátelé a super partu? Tkví úspěch seriálu Unknown v potřebě mít svoji spřízněnou duši, pro kterou budu jediným smyslem života? Zažil jsem to z obou pozic, bohužel ne ve stejném vztahu. Sice jsem se v úvodu musel párkrát vracet v ději, kvůli porovnávání hlavních postav, ale děj mě oslovil. Vlastně i vizuální retro zpracování, které bylo zpočátku svým způsobem osvěžující, jiné. Jen ta vtíravá kamera občas snímající děj z netradičních úhlů, ve kterých část scény zabírala typicky zeď, působila dost amatérsky. I tak mi to v rámci návratu k počátku BL produkcí, přišlo vlastně odpovídající. Včetně nízkonákladového pojetí. I když mě závěrečné titulky vyvedly záhy z omylu. Škoda, že děj brzy sklouzl k rutině. Počáteční akčnost se změnila na tzv. povinnou jízdu. Zřejmě díky sázce na ústřední sympatickou dvojici, která měla strhnout na sebe veškerou diváckou pozornost. Ta sázka se u mnohých vyplatila. Kdo by odolal těm dlouhým a upřeným pohledům? Okamžité pomoci v případě sebemenšího zaškobrtnutí? Návrat do reality musel být pro mnohé těžký. Někomu stačí upřené pohledy k vyvolání chemické reakce. Mě bohužel moc nepřesvědčily.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Seriál , který má skoro vše , emoce, akce , romantiku i humor . Zajímavý námět vede k zamyšlení , přesvědčivé výkony herců , příjemná hudba .... prostě vydařený seriál
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Recenze psát neumím, ale tenhle seriál je tak nádherný, že musím aspoň přidat hvězdičky. Oba kluci jsou nádherní a uvěřitelní a já řvala jak mimino. Musím říct, že Taiwanská produkce je čím dál zajímavější. Tak jen tak dál.
(Upraven: Květen 04, 2024)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Výborný seriál s ešte vynikajúcejším obsadením spôsobil na Taiwane doslova ošiaľ.
Nebudem opisovať dej (ktorý mimochodom hrá všetkými citmi a farbami) a ani výkony hercov- všetko výborne vystihli ostatné recenzie.
Ako človek, ktorý na Taiwane žije, sa chcem podeliť o “zákulisie” seriálu. Ako som písala- hotový ošiaľ spôsobil najmä Chris ktorý tu je neskutočne populárny. Seriál ešte ani nebol spustený ale zároveň bol všade. V metre, bilboardoch, tabuliach. Upútavky bežali naplno. Kam ste pozreli - tam bol. Propagoval sa v tv miestnej komunity. Keďže som mala tú česť vidieť ho oveľa skôr ako bol oficiálne spustený, môžem objektívne povedať, že Chris a Kurt spolu ladili aj vo výberovom kempe aj na obraze. Medzi jednotlivými dielmi boli ukazovaní pri natáčaní - hlavne čo sa týka nespolupráce, brbtov, nehôd, zabúdaní textov, úsmevných vecí, - toto sa vysielalo v shilinskom Night Markete (btw to je ten, kde mali rande Zhou Shu Yi/ Gao Shi De z WBL). Je škoda, že niektoré “vysvetľovacie” scény boli vystrihnuté, celkový dojem nestratil na pointe.
Napriek (ne)populárnosti Kurta z iných seriálov, UNK ho vystrelil do výšin.
Aj vďaka obrovskej popularite (ktorú majú) ostávajú chalani skromní a priateľskí.

———
P.S.1- Keď začala Li Li chodiť so Sang-om, mali “polovášnivú scénku”, ktorá bola na žiadosť Sanga vystrihnutá. Títo dvaja sa príliž v láske nemali, napriek tomu to zahrali parádne.
P.S.2- Scéna, keď Yuan “dumal” na posteli v “USA” o Qianovi- Kurt pri nej rozmýšľal o všetkých neúspechoch vo svojom živote aby dosiahol smutný výraz. Nakoniec sa rozplakal (Chris a Kim okamžite išli k nemu) ale režisér nechcel dramatizovať milostnú zápletku, preto bola scénka zahraná inak.
P.S.3- Sam Lin mal mať pôvodne väčší priestor - bol ťahákom na diváka. Po 3.diely režisér usúdil, že Chris a Kurt sú dostatočne silná dvojka a nepotrebujú pomoc, preto ostala iba jedna dlhá scénka so Sam Linom- ostatné boli vystrihnuté. (Pre všetky fanúšičky ktorým sa Sam Lin páči- je to človek, ktorý má rád iba seba- susedské vzťahy sme nemali dva krát ružové 🙂 Jeho opakom je YU- to je iná šálka kávy..)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Wau. Tak toto bolo niečo úžasné. Pred chvíľou som kamarátovi poslala takúto správu: "Je to úžasné, úžasné úžasné úžasné dokonalé skvelé nadherne a došli mi synonymá k slovu úžasné." A za svojimi slovami si stojím. Zaujímavosťou je, že seriál je natočený v Taiwane, ale podľa čínskej knihy od veľmi známej autorky menom Priest, Jeden čínsky seriál na motív knihy od tejto autorky už v Číne zakázali vysielať, takže som rada, že Taiwan prevzal iniciatívu a vytvoril tak nádherné dielo. S touto dvojkou sa mi bude lúčiť veľmi ťažko. Myslím, že toto je prvýkrát, čo mi je ľúto, že mimo Thajska nie je bežné, že dvojice spolu zostávajú a hrajú vo viacerých seriáloch, pretože Chris a Kurt hviezdia na plnej čiare. Rol Qiana a Yuana sa zhostili perfektne a do oboch postáv vložili maximum. Chémia chemikuje, napätie napätuje a iskry iskria presne vtedy, kedy majú. Ú Ž A S N É.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Za doporučení mrknout na Unknown vděčím "příteli na MSG". Díky jemu jsem mohla zažít tu neuvěřitelnou emoční houpačku. Smutek, slzy, štěstí a kupa lásky. To a spousta skvělých hereckých výkonů, krásná hudba, opravdu dojemný a milý příběh - to čeká na každého, kdo se rozhodne na Unknown kouknout. Chytne vás a nepustí.
(Upraven: Květen 02, 2024)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Tato série přináší radost i smutek. Příběh Qiana a Yuana je tak bolestivý, ale zároveň tak krásný. Trauma, kterým si kluci procházejí, je zde zobrazeno tak realisticky, a jako celek to dává smysl a všechno do sebe zapadá. Obě hlavní postavy jsou vykresleny nejkomplexněji ze seriálů, které jsem poslední době viděl. Qian je velmi tvrdohlavý a potlačuje v sobě emoce. Yuan je také tvrdohlavý, ale je odhodlaný, má srdce na správném místě a nebojí se vyjádřit své city. Vývoj jeho postavy mě neuvěřitelně bavil, protože to s Qianem nikdy nevzdával. Úžasní herci zde vynaložili maximální úsilí na analýzu původního románu, a vložili všechny své skutečné emoce do herectví, aby jejich postavy ožily. Úžasná je i průvodní hudba, která dokresluje děj, zejména song Freak od Wajiho, který si nelze nezamilovat. Tenhle seriálový klenot velmi doporučuji!
(Upraven: Duben 29, 2024)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Na první pohled a v prvních epizodách to u mě nevypadalo na sto procent dokonalý seriál. Když se poprvé objevil "dospělý" Yuan, říkal jsem si, že ti mladší představitelé jeho postavy snad vypadali i líp, jako on. Seriál ale pokračoval dalšími epizodami, stále hlouběji se mi vrýval do nitra a především ta hudba, písně, naprosto úžasně podporovaly příběh, tu dlouho nešťastnou Yuanovu lásku, touhu, žal, trápení a začalo se to dotýkat samotného dna mé duše. Z hlediska scén a střihů bych možná uvítal poslední dvě epizody malinko jinak, ale to nemá absolutní vliv na mé hodnocení. Zdánlivě obyčejný seriál se pro mě stal naprosto neobyčejným. Yuan se mi začínal stále více líbit, a to i fyzicky, že bych jej na konci málem snědl, to poselství jeho postavy s krásnou, čistou, křišťálovou duši, je neskutečné, mnohdy jsem si musel otřít oči zalité slzami. Všichni herci odvedli výbornou práci. Kromě obou hlavních postav i sympatický Korejec s hlubokým korejským hlasem "San Pang", Li Li, kterou hrála osmadvacetiletá Tammy Lin a zvládla i tu téměř dětskou roli v prvních dílech, zatímco Qiana a Yuana nahrazovali mladí "dorostenci", ale i další z postav, například Xiong nebo Le ...
(Upraven: Duben 30, 2024)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Na tento skvost jsem slyšela jen chválu a moc se na něj těšila. Miluju, když mě seriál chytne a už nepustí, stejně jako tento. Pořádně si mě získal sice až někdy od 4.-5. dílu, ale pak už se nešlo ubránit ho nedokoukat. Potom nemusí být ani dokonalý, aby se do něj člověk zamiloval. Herci byli všichni skvělí a krásní, obzvláště hlavní dvojice. Marně jsem přemýšlela, kdy se stal během sledování z Yuana tak nádhernej chlap, protože ze začátku se mi moc nelíbil, každopádně byl úžasnej ve všem. Jen pohled těch dvou do očí stačil a ve mně vybuchoval ohňostroj. Skvěle se k sobě hodili a každá emoce byla uvěřitelná a reálná. Oblíbila jsem si i doktora Lina a celkově se mi tu moc líbil smysl pro humor. Hudba byla nádherná, jemná, procítěná. Nebyl snad jediný díl, který by nechal moje srdce v klidu a že těch emocí se tu vystřídalo hodně. Ale hlavní a nejkrásnější tu vévodila ta bezpodmínečná, nesobecká a čistá láska. Samozřejmě to vše podtrhoval skvělej překlad i všech těch krásných písní, které ladily k příběhu, bez toho by to nebylo ono. Nevím, jestli je to ještě potřeba zmiňovat, ale určitě doporučuji vidět každýmu.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
O seriálu jsem nic nevěděla a zpočátku se mi do něho ani nechtělo. Nakonec mě ale přemohla zvědavost a wow!!! Úplně mě to pohltilo a zkoukla jsem to v jednom tahu. Pro mě za poslední rok nejlepší seriál. Nechci se opakovat o hercích. Všichni byli úžasní, ale nemůžu se nezmínit o Yuanovi. Zpočátku se mi líbil víc Qian, ale z nevýrazného klučiny se nakonec vyklubal krásnej kluk, který si v dobrém slova smyslu šel tvrdě za svou láskou a ničím se nenechal odradit. Myslím, že k úspěchu seriálu přispívá i hudba a nádherné písně. Jsou par excellence. Všem moc doporučuju.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Vše už bylo napsáno od ostatních. Za mě nejlepší, co jsem v poslední době viděla.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Z obyčejného příběhu neúplné rodiny, navíc na začátku, kdy se mění tři herci u dvou postav, hodně složitému na sledování, se nakonec vyklubal příběh tak neobyčejný. Mé srdce při sledování tesknilo žalem, plakalo, radovalo se a celým tělem procházel ten zvláštní pocit naprosté jedinečnosti. Divák musí být překvapený, co dokáží na Taiwanu z tak jednoduché zápletky vykouzlit. A hudba a písně? Nemám slov.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Unknown mě uchvátil od samého začátku, od prvních tónů úvodní melodie. Počáteční roztříštěnost a nejasnost tomu dala přesně tu atmosféru a nádech něčeho obyčejného a zároveň zvláštního. Příběh o rodině, který se postupně rozkrývá a slepuje střípek po střípku. Jako ta rozbitá sklenice v úvodní sekvenci. Plná lásky, zodpovědnosti, ale i strachu a zoufalství. Všechny ty emoce, které se čtou kolikrát jen mezi řádky písní. Líbil se mi ten styl vyprávění i zpracování. Vykreslení vztahů mezi postavami v průběhu času, herecké výkony všech zúčastněných i ta vizuální stránka dělá seriál výjimečným, alespoň pro mě.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Recenze nepíši, ale tady musím udělat výjimku. Dlouho ve mně nezanechal nějaký seriál takový pocit. Chvění a šimrání v břiše. Smutek a radost. První tři díly takový obvyklý standart, ale zbytek už jsem musela shlédnout na jeden zátah. Hudba skvěle dokreslovala každou scénu. A Yuan, který mi na začátku vůbec nepřipadal atraktivní, byl už pro mě ke konci seriálu úplně k sežrání. Doporučuji!
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Tak do tohoto seriálu jsem se prostě zamiloval. Je tak uvěřitelný, jakoby natočený podle skutečného příběhu. Výběr všech herců je výborný, Qian i Yuan jsou boží. A hudba a písně jsou kapitola sama pro sebe Tak nádherně doplňují děj a vytváří atmosféru, že emoce nejdou udržet na uzdě. Doporučovat není třeba. :-)
Zobrazit všechny uživatelské recenze

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.