Laws of Attraction (2023)

karcikarel
Updated Září 21, 2023
 
9.2 (5)
1328 2 15 8
Laws of Attraction
Laws of Attraction
Laws of Attraction
Laws of Attraction
Laws of Attraction
Laws of Attraction
Laws of Attraction
Laws of Attraction
Laws of Attraction
Laws of Attraction
Laws of Attraction
Laws of Attraction
Laws of Attraction
Laws of Attraction
แรงดึงดูดแห่ง “รัก” ทำให้พวกเขามาเจอกัน #แจมฟิล์ม | Laws of Attraction กฎแห่งรักดึงดูด | one สนั่นจอ
เปิดคดีใหญ่แห่งปี!! ของ #แจมฟิล์ม “Laws of Attraction กฎแห่งรักดึงดูด” | เริ่ม 15 ก.ค.นี้ | one31
Laws of Attraction

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 série, 8 dílů, 55 minut
Původní znění
Hrají
Film Thanapat Kawila, Jam Rachata Hampanont, See Parattakorn Kaiyanan, Pearl Satjakorn Chalard, Organ Rasee Wacharapolmek, Not Vorarit Fuangarome

Sekce a rozdělení filmů

Lokalizace

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Charn je chytrý a nemilosrdný právník, který má sklon přijímat vysoce placené a vysoce postavené případy, které mu přinesou věhlas. Při jedné příležitosti stáhl případ, protože si získal široký zájem. Protože ztratil tvář a příležitost, je podezřelý důvod jeho odstranění a chce se pomstít.

Uživatelské recenze

5 reviews
Celkové hodnocení
 
9.2
Příběh
 
9.4(5)
Herecké výkony
 
9.2(5)
Zvuk
 
9.0(5)
Zpracování
 
9.2(5)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Kriminální zápletka je zde tak dominantní, že BL faktor jde v prvních epizodách stranou. Zápletka je opravdu originální a příběh má takový spád a dynamiku, že udrží divákovu pozornost od prvního momentu až do překvapivého konce. A dokáže to i bez cliffhangerů na konci epizod. Hlavní postavy jsou zde vykresleny hodně syrově. Právník Chan, kterého musíte nenávidět a milovat současně, odkrývá svou tvář, a odkrývá také svou bolestivou minulost, abychom pochopili jeho mazanou povahu. Chan pomůže Tinnovi najít osobu, která zabila jeho neteř. Stopa ale vede k synovi vlivného senátora. Musím se přiznat, že více než hlavní pár mě zaujal vztah senátorova syna a jeho bodyguarda. V některých epizodách si zcela ukradli pozornost, a jenom lituji, že nedostali víc prostoru. Podobně jako u recenzentky níže, je toto moje recenze číslo 100, a jsem rád, že se můžu podělit se svými postřehy a dojmy.
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
S povděkem kvituji každý počin odehrávající se mimo školní lavice. Jsem mnohem přístupnější k přihmouření obou očí nad supermanskými schopnostmi jindy uťáplých postav, pokulhávající logikou a provedením akčních scén, včetně srandovních zvuků. Samotné písničky svými romantickými texty více zapadaly do celkového kontextu.
Charn svým úsměvem dokázal perfektně vykreslit pózu bezohledného, povýšeneckého a citově prázdného člověka. U Tinna šlo lépe číst z jeho celé tváře, která nebyla tak "vyžehlená". Skvěle k sobě pasovali. Líbil se mi i vývoj jejich vztahu, během kterého si Tinn dlouho ponechával mírný odstup. Vztah mezi bodyguardem a mladým pánem, který se proměnil z necitlivého a nelítostného monstra v milující osobu, mi přišel hodně naivní. Ale diváci chtějí vidět nápravy padouchů, alespoň na obrazovce tv. Holky už si navzájem nemusely nic dokazovat a chovaly se zcela přirozeně. No a babička? Ta byla vyloženě kouzelná.
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
10.0
Do tohto seriálu som sa zamilovala hneď. Na tuto dvojicu sa oplatí pozerať. Dej ide plynulo, bez nejakých zbytočných odbočení
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Po KinnPorsche další akční BL je osvěžením v řadě romantických seriálů. Popravdě po prvním díle jsem byl trošku v rozpacích. Musím se přiznat, že mi trochu na Charnovi vadil ten jeho úsměv ve chvílích, kdy mi do děje moc nepasoval, ale pak jsem se nějak smířil s tím, že je to jeho způsob úsměvu a usmívá se tak vždy, ve chvílích ironických i láskyplných. Jinak s dalšími díly získával seriál spád a zajímavé bylo jeho rozuzlení. Takže jen za ten úsměv bude o hvězdičku méně :-)
(Upraven: Září 10, 2023)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Dvojica zlý právnik Charn a šialený pes (občas milé šteňa) Tinn si vás získajú. Zaujali ma od prvej časti po poslednú. Fajn dej a na túto dvojku som si posvietila a pozerám aj inú sériu, kde len dokazujú, ako spolu dokonale a vyvážene ladia. Babička vás osloví verím tiež a múdra vnučka dtto. Dvojica priateliek tiež stojí za to, mať fajn priateľov, na ktorých je spoľahnutie je na nezaplatenie. Sem tam komické, inokedy akčné a občas veru riadne drsné, túto zmes nájdete v tejto sérií. Často budete dumať kto z koho? Mladučký Thaenthai (See Parattakorn Kaiyanan) sa na rolu hodil, zo začiatku by ste ho vyplieskali, ale po nazretí hlbšie pod povrch a čím si prešiel, pochopíte. Jeho bodyguard je mojou srdcovkou Thee (Pearl Satjakorn Chalard). Najviac ma dostával ten "zabijácky" Charnov úsmev a iskra v jeho očiach. Tinn je sympatický herec a rola mu sedela, ako ušitá na mieru. Fajn seriál, na ktorý sa dá pozrieť aj po čase. Toto je moja recenzia číslo 300, som rada, že sa môžem podeliť so svojimi dojmami.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.