Laws of Attraction (2023)

karcikarel
Updated Červen 19, 2024
 
9.3 (9)
3112 2 16 8
Laws of Attraction
Laws of Attraction
Laws of Attraction
Laws of Attraction
Laws of Attraction
Laws of Attraction
Laws of Attraction
Laws of Attraction
Laws of Attraction
Laws of Attraction
Laws of Attraction
Laws of Attraction
Laws of Attraction
Laws of Attraction
Laws of Attraction
แรงดึงดูดแห่ง “รัก” ทำให้พวกเขามาเจอกัน #แจมฟิล์ม | Laws of Attraction กฎแห่งรักดึงดูด | one สนั่นจอ
เปิดคดีใหญ่แห่งปี!! ของ #แจมฟิล์ม “Laws of Attraction กฎแห่งรักดึงดูด” | เริ่ม 15 ก.ค.นี้ | one31
Laws of Attraction

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 série, 8 dílů, 55 minut
Původní znění
Hrají
Film Thanapat Kawila, Jam Rachata Hampanont, See Parattakorn Kaiyanan, Pearl Satjakorn Chalard, Organ Rasee Wacharapolmek, Not Vorarit Fuangarome

Sekce a rozdělení filmů

Lokalizace

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Charn je chytrý a nemilosrdný právník, který má sklon přijímat vysoce placené a vysoce postavené případy, které mu přinesou věhlas. Při jedné příležitosti stáhl případ, protože si získal široký zájem. Protože ztratil tvář a příležitost, je podezřelý důvod jeho odstranění a chce se pomstít.

Uživatelské recenze

9 reviews
9-10 hvězdiček
 
78%
7-9 hvězdiček
 
22%
5-7 hvězdiček
 
0%
3-5 hvězdiček
 
0%
1-3 hvězdiček
 
0%
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
9.6(9)
Herecké výkony
 
9.2(9)
Zvuk
 
9.2(9)
Zpracování
 
9.3(9)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Opravdu úžasný seriál. Osobně miluju mix krimi, akce a romantiky, a tady se mi dostalo všeho vrchovatou měrou. Ačkoli typově by mi asi sedl více Tinn, musela jsem si zamilovat Charna, protože ten byl naprosto úžasný. Bad Lawyer byl vážně skvělý s tím svým ďábelským úsměvem, sebevědomým chováním a bolestnou minulostí. Hlavní postavy se k sobě náramně hodily a měly boží chemii. Fakt jsem jim to věřila. Některé jejich scény úplně vibrovaly napětím a tím, co je mezi nimi. Moc se mi líbil i příběh druhého páru. Ten byl drsný i něžný zároveň a skvěle doplňoval hlavní příběh. Prostě fakt paráda, jsem opravdu nadšená. Rozhodně se zařadí mezi mé nejoblíbenější série. Velice také potěší mimimum reklam. Chvíli jsem si dokonce myslela, že tam žádná není. Všem moc doporučuji ke zhlédnutí.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Wow, tohle je naprosto skvělý seriál, jsem opravdu ráda za seriály, co se teď točí. Bylo to napínavé, někdy dost drsné, s dobrou zápletkou a super herci. Ze začátku mě moc potěšil i cover jedné z mých oblíbených písniček. A i vedlejší pár byl skvělý. Ale co mě absolutně fascinovalo byl Filmův výkon jako "zlého" právníka, možná trochu i proto, že jsem těsně před tímto viděla To sir, with love, kde jeho postava už nemohla být odlišnější od té, co hrál tady. A podle mě tu byl úžasný. Každopádně bych s touto hlavní dvojicí zvládla zkouknout hodně projektů.
(Upraven: Leden 04, 2024)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Pro seroš jsem se rozhodl až poté, co jsem dvakrát za sebou viděl úžasný To Sir, With Love, kde jak "zlý právník", tak "šílený pes", hrají úplně něco zcela jiného. A taktéž stejný režisér a scénáristka, takže jsem nemohl čekat nic jednoduchého. Přesto jsem uvažoval při sledování prvního dílu, namlsán předchozím seriálem, zda budu vůbec dál sledovat. Rád bych vyzdvihl herecký výkon Film-a, pro mě byl skvělý a ztvárnil naprosto jinou postavu než v předchozím seroši. Zvraty byly velké a až jsem se bál, jak to bude dál, ale to asi od těchto tvůrců už bude zvykem. Líbily se mi i ty dvě "holky", převrat "syna" byl na mě trošku strmý, celkově jeden ze špičkových seriálů, díky za překlad.
POZNÁMKY POD ČAROU (neberte zcela vážně):
Právě ten úsměv mě u Film-a a jeho postavy dostal, navíc nevypadá jako typický Thajec, na druhou stranu babka a ta "sousedka" přes své široké lícní kosti štěrbinami místo očí téměř neviděly. Bitky jsou tvrdé, ale "zbité" postavě většinou nic moc není, někdy hodně světlá "krev", ale nemá u mě vliv na hodnocení.
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Musím dát plus za originální příběh. Přiznám se, že mi vůbec nesedly hlavní postavy a to má asi největší vliv na mé hodnocení. Je super. že tu máme vzhledově opravdu dospělý kluky a né ty mlaďátka co se většinou obsazují. Nejvíc mě na celé serii zaujal vedlejší příběh.
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Kriminální zápletka je zde tak dominantní, že BL faktor jde v prvních epizodách stranou. Zápletka je opravdu originální a příběh má takový spád a dynamiku, že udrží divákovu pozornost od prvního momentu až do překvapivého konce. A dokáže to i bez cliffhangerů na konci epizod. Hlavní postavy jsou zde vykresleny hodně syrově. Právník Chan, kterého musíte nenávidět a milovat současně, odkrývá svou tvář, a odkrývá také svou bolestivou minulost, abychom pochopili jeho mazanou povahu. Chan pomůže Tinnovi najít osobu, která zabila jeho neteř. Stopa ale vede k synovi vlivného senátora. Musím se přiznat, že více než hlavní pár mě zaujal vztah senátorova syna a jeho bodyguarda. V některých epizodách si zcela ukradli pozornost, a jenom lituji, že nedostali víc prostoru. Podobně jako u recenzentky níže, je toto moje recenze číslo 100, a jsem rád, že se můžu podělit se svými postřehy a dojmy.
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
S povděkem kvituji každý počin odehrávající se mimo školní lavice. Jsem mnohem přístupnější k přihmouření obou očí nad supermanskými schopnostmi jindy uťáplých postav, pokulhávající logikou a provedením akčních scén, včetně srandovních zvuků. Samotné písničky svými romantickými texty více zapadaly do celkového kontextu.
Charn svým úsměvem dokázal perfektně vykreslit pózu bezohledného, povýšeneckého a citově prázdného člověka. U Tinna šlo lépe číst z jeho celé tváře, která nebyla tak "vyžehlená". Skvěle k sobě pasovali. Líbil se mi i vývoj jejich vztahu, během kterého si Tinn dlouho ponechával mírný odstup. Vztah mezi bodyguardem a mladým pánem, který se proměnil z necitlivého a nelítostného monstra v milující osobu, mi přišel hodně naivní. Ale diváci chtějí vidět nápravy padouchů, alespoň na obrazovce tv. Holky už si navzájem nemusely nic dokazovat a chovaly se zcela přirozeně. No a babička? Ta byla vyloženě kouzelná.
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
10.0
Do tohto seriálu som sa zamilovala hneď. Na tuto dvojicu sa oplatí pozerať. Dej ide plynulo, bez nejakých zbytočných odbočení
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Po KinnPorsche další akční BL je osvěžením v řadě romantických seriálů. Popravdě po prvním díle jsem byl trošku v rozpacích. Musím se přiznat, že mi trochu na Charnovi vadil ten jeho úsměv ve chvílích, kdy mi do děje moc nepasoval, ale pak jsem se nějak smířil s tím, že je to jeho způsob úsměvu a usmívá se tak vždy, ve chvílích ironických i láskyplných. Jinak s dalšími díly získával seriál spád a zajímavé bylo jeho rozuzlení. Takže jen za ten úsměv bude o hvězdičku méně :-)
(Upraven: Září 10, 2023)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Dvojica zlý právnik Charn a šialený pes (občas milé šteňa) Tinn si vás získajú. Zaujali ma od prvej časti po poslednú. Fajn dej a na túto dvojku som si posvietila a pozerám aj inú sériu, kde len dokazujú, ako spolu dokonale a vyvážene ladia. Babička vás osloví verím tiež a múdra vnučka dtto. Dvojica priateliek tiež stojí za to, mať fajn priateľov, na ktorých je spoľahnutie je na nezaplatenie. Sem tam komické, inokedy akčné a občas veru riadne drsné, túto zmes nájdete v tejto sérií. Často budete dumať kto z koho? Mladučký Thaenthai (See Parattakorn Kaiyanan) sa na rolu hodil, zo začiatku by ste ho vyplieskali, ale po nazretí hlbšie pod povrch a čím si prešiel, pochopíte. Jeho bodyguard je mojou srdcovkou Thee (Pearl Satjakorn Chalard). Najviac ma dostával ten "zabijácky" Charnov úsmev a iskra v jeho očiach. Tinn je sympatický herec a rola mu sedela, ako ušitá na mieru. Fajn seriál, na ktorý sa dá pozrieť aj po čase. Toto je moja recenzia číslo 300, som rada, že sa môžem podeliť so svojimi dojmami.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.