Bangkok Love Stories: Innocence (2019)

Extasy
Updated Únor 02, 2024
 
9.8 (10)
2475 2 18 1
Bangkok Love Stories: Innocence
Bangkok Love Stories: Innocence  (2019)

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 série, 13 dílů, 45 minut
Původní znění
Hrají
Max Nattapol, Tosatid Darnkhuntod, Nida Patcharaveerapong

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

Od dospívajícího nadšence parkouru až po workoholickou vdovu objevuje eklektická skupina lidí romantiku v zářivé čtvrti Silom v Bangkoku.

Uživatelské recenze

10 reviews
9-10 hvězdiček
 
100%
7-9 hvězdiček
 
0%
5-7 hvězdiček
 
0%
3-5 hvězdiček
 
0%
1-3 hvězdiček
 
0%
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
9.7(10)
Herecké výkony
 
9.9(10)
Zvuk
 
9.9(10)
Zpracování
 
9.8(10)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Tohle je opravdu pro labužníky. Příběhy jsou vcelku jednoduché, ale každý mě něčím chytil. Jednoduchost děje vyžaduje krátký čas na příběh, ale zase mají jednotlivé díly spád a nerozmazávají obvyklá klišé a retrospektivy. Je fakt, že některým se seriál asi nemusí úplně líbit, ale určitě stojí za to kouknout se na něj. No a MAX, to je splněný gay sen :-)
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Moc krásný příběh o tom jak může v dětském věku neopětovaná láska a nedorozumění ovlivnit celý život.
Bohužel mi konec přišel trochu uspěchaný, jakoby v příběhu chyběl jeden díl kdy se Keaton konečně rozhodne jít za svým srdcem.
Na herce Maxe je velmi pěkný pohled ovšem mě spíš zaujal jeho protějšek, zřejmě proto, že mu bylo v sérii věnováno více času a jeho příběh šel více do hloubky (maminka) a doktor, kterému jsem fandila více než zamračenému "Maxovi".
Jenista byla super žena.
Oceňuji především ukázky nočního Bangkoku a neobvykle dospělé vyznění celého projektu.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Jedným dychom som zhliadla túto gay snímku a pieseň Mai Deang Sah mi stále znie v ušiach a duši https://www.youtube.com/watch?v=ujt4qNLEScQ&ab_channel=TheydonGreen. Sexy Max (Kaeton&Nawin| a Ten (Simon) boli tým správnym korením v príbehu a prešli si neľahkou cestou. Ten ma dosť oslovil. Zaujímavá, pekná Nicole (Jennista) rozjasnila snímku svojou priamosťou a čestnosťou, vedela čo chcela a napriek svojej osobnej bolesti si nedávala klapky na oči. Dialógy a spoluhra s Maxom boli super a stoja za pozornosť. Zrelá žena majúca vzťah s mladším mužom je vždy na pováženie, ale kvitujem výber tejto herečky a scenár, natočili to super. To isté sa dá povedať aj o charizmatickom doktorovi. Táto linka určite stojí za prevetranie pochmúrnejších dní a dá sa pozrieť po čase viac krát.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Už po prvním shlédnutí seriálu který se na gt objevil v této upravené verzi jsem věděla že bude patřit mezi moje top seriály,děkujivšem co si dali tu práci se sháněním titulků a finálnímu sestříháním a sestavením této gay linky. Je to tak jiné od ostatních thajských bl, dospělácké, věříte příběhu a vše je poskládáno tak logicky, od dětského nedorozumění, přes nenávist k tomu druhému až po znovu přijmutou lásku. Jenista úžasná a rozumá žena věděla kdy ustoupit, Dr.Krit, bylo mi ho líto, ale lásce neporučíš, byla to pro Simona a jeho maminku kotva záchrany po tom všem čím si musela projít. Hodně mě bavili trans kamarádi, bylo to humorné a vtipné. Navíc jsou Max i Ten opravdu fešáci , seriál opravdu doporučuji a bombonek nakonec,Tul se nám tam mihne.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
I já se přidávám k vysokému hodnocení tohoto seriálu, a to nejen proto, že se mi moc líbil, ale též, že zde hraje můj oblíbený herec Max. Pěkné a hodně ze života. Oslovila mí i Jennista, za to ta transžena, nevím, co jí to udělali, ale ona měla z profilu úplně uříznutý nos, takže nejdál z celého obličeje vystupovaly nadočnicové oblouky. Asi ti tak má u transek být.
(Upraven: Říjen 28, 2022)
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Docela pěkný seroš. Bylo to příjemné pokoukání.
(Upraven: Srpen 14, 2022)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Nebýt vysokého hodnocení zde na GT, a nebýt doporučení přátel, asi bych si tohoto seriálu vůbec nevšimnul. A to by byla obrovská škoda! Tento seriál hodně vyčnívá, a kvalitou může směle konkurovat nejlepší západní produkci. Nezaregistroval jsem zde žádné typické neduhy thajských produkcí. Pokud mám seriál hodnotit podle toho jak mě zaujal, tak vzledem k tomu, že jsem se od něj nemohl odtrhnout od prvního dílu až po úžasné finále, nemůžu hodnotit jinak než 100%. K tomu samozřejmě přispěli i tvůrci, kteří se poctivě snažili, aby každý díl skončil cliffhangerem. K tomu sympatičtí herci, výborná hudba a v prvé řadě skvělé lokace a atmosféra Bangkoku!
(Upraven: Červen 23, 2021)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Krásný seriál a ještě hezčí oba hlavní představitelé Keaton (24 let) a Simon (28 let). Děj se soustředí pouze na souvislý příběh dvou bývalých spolužáků ze základní školy, kteří se po dlouhé době opět setkají a teprve teď si vyjasní city, které k sobě dlouhou dobu skrývali. Jedinou maličkou chybičkou na kráse je pouze velikost souborů videa, což je ale možné omluvit. Zde již zmiňovanou velikost *.ass titulků je možné upravit jednoduše v programu Aegisub. Je to pěkný odpočinkový seriál a všem ho velmi doporučuju.
(Upraven: Srpen 02, 2022)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Seriál, který by rozhodně neměl uniknout těm, kteří si vybírají z Thajska jen tu smetánku ... BL linka a hlavní osoby jedou jednolitý příběh, což je moc důležité a ovlivnilo to i mé hodnocení. A vůbec nevadí, že jednotlivé díly jsou hodně velké a že další 4 hlavní hetero postavy Claudia, Eve, Danny a JC nejsou prakticky vidět (jsou vidět v závěrečném díle kolem 25 minuty). Kromě MAXE, kterého asi všichni znají jako supersympaťáka, mě herecky naprosto dostal další sympoš TEN a zahrál to tak skvěle, že jsem mu věřil naprosto vše, každý chloupek, vycházelo to z jeho nitra jako vodotrysk (myslím to, že hraje takovouto postavu a že od dětství miluje Keatona - vlastně tehdy ještě Wina). I další postavy mě oslovily herecky: Dr.Krit (38 let), transka Mednoon (32 let) a klientka a milenka Keatona - Jennista (44 let). To, že je starší od Keatona (Maxe) o dvacet let, nebylo v mnohých scénách ani poznat. Hudba krásná, zpracování v detailech dokonalé. V posledním 13 dílu se na konci objevuje na skok i TUL ...
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
10.0
Další seriál z thajské produkce tentokrát nabízí příběh ze Silomu v Bangkoku o několika lidech a jejich strastech s láskou a vztahy. Jde asi vůbec o první thajský seriál s gay linkou, na jehož produkci se podílel Netflix a rovnou ho zařadil do své celosvětové nabídky. Netflix mám, takže jsem netrpělivě očekávala den premiéry. O to víc, že jsem znala obsazení seriálu. Upřímně, zbožňuju Maxe Nattapola z Together with me, který si v Bangkok Love Stories střihl roli sexy trenéra fitness, který se nemůže rozhodnout, jestli je víc na holky, nebo na kluky. Další dějové linky jsou taky zajímavé, ale co si budeme povídat, ta gay má nad všemi navrch. Seriál je hezky zpracovaný, ústřední melodie se vám velice brzy zažere až pod kůži a opravdu je, na co se dívat. Zařazuji mezi srdcovky :)

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.