Kiss (2017)

karcikarel
Updated Listopad 05, 2023
 
5.5 (2)
300 0 3 1
Kiss
Kiss
Kiss

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
10 minut
Režie
Původní znění
Hrají
Tomaccho, Daikomu

Sekce a rozdělení filmů

Téma
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Homosexuální pár se líbá a prohlubuje lásku ve filmovém scénáři. Protože oba hlavní herci tvoří pár i ve skutečném životě, můžete doslova vidět „Lásku“ v její přesné podobě. Sám režisér se zmiňuje o tom, že líbání je zábavné a plné úžasu.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
5.5
Příběh
 
5.5(2)
Herecké výkony
 
6.5(2)
Zvuk
 
5.0(2)
Zpracování
 
5.0(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
5.5
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
5.0
Pobozkaný zo všetkých strán hladne, nenásytne a stále, takto nejak to začína, zachytená tá najkrajšia chvíľa, keď sa jeden od druhého nechcú odtrhnúť ani hnúť. Cmuk. Herci prirodzení ľudia - žiadnych vyumelkovaných modelov nečakajte. Cmuk.
Celkové hodnocení
 
5.5
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
5.0
Něco jiného, a proto si tohoto dílka cením, ukázalo, že všichni nemusí být jen vymakaní krasavci z posiloven a že láska dokáže rozkvést i mezi malým vepříkem a obyčejným klukem. Osobně mě to ale nijak zvlášť nenadchlo, snad jen nadšení obou mladých Japonců, kamera se mi někdy zdála až zbytečně blízko. Celkově neotřelý námět, vše ostatní pro mě průměr.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.